Володарський “Університет майбутнього вчителя”

Автор: admin 28-10-2014, 00:08
 У всі часи професія вчителя була важливою й потрібною. Дати ґрунтовні знання дітям, навчити їх спілкуватися, відрізняти добро і зло, дружити,  привчити до самостійності, виховати чесними і порядними людьми,  громадянами своєї країни, які люблять Батьківщину, свій народ – це труд вчителя.  Дуже важливо, щоб старшокласники,  обираючи професію, знали, що учительська робота цікава, різностороння і, звичайно, відповідальна. Хотілося б, щоб на педагогічній ниві не було випадкових людей. Для цього й створено «Університет майбутнього вчителя», щоб виявити дітей, які мають здібності до педагогічної діяльності.
 Володарський "Університет майбутнього вчителя” організовує свою діяльність відповідно до законів України "Про освіту”, "Про загальну середню освіту”, "Про позашкільну освіту”, Державної та обласної Програм "Вчитель” та наказу управління освіти і науки Київської обласної державної адміністрації від 25.02.2003 року за № 39 "Про деякі заходи  щодо забезпечення навчальних закладів області педагогічними кадрами".
Слухачами Університету є учні  шкіл селища Володарки та Володарського району. Заняття відбуваються посесійно в період канікул. На заняттях учні оволодівають знаннями з основ педагогіки та психології, моделюють та вирішують різні педагогічні ситуації, створюють власні розробки уроків, беруть участь у практичних семінарах та практикумах. Під час занять учні мають змогу познайомитись із секретами педагогічної майстерності кращих учителів Володарських загальноосвітніх шкіл I-III ступенів №1, 2, Володарського ліцею. Підсумком учительської роботи є вихідне діагностування учнів на предмет приналежності та здатності до педагогічної професії.
Аналізуючи відомості про працевлаштування випускників 2007, 2008, 2009 років, можна сказати, що до педагогічних вишів вступають 30% - 40% тих, хто був слухачем Університету. А після закінчення навчання в школи повертається ще менше. І це пов’язано не з тим, що студенти розчаровуються в цій професії чи не хочуть працювати з дітьми, а з матеріальними і суспільними обставинами.
 Бажання бути вчителем у дітей не зникає. І про це свідчать такі дані: випускники 2013 н. р. Володарської ЗОШ I-III ступенів №1, які були слухачами «Університету майбутнього вчителя»,  стали студентами Київського Національного педагогічного університету імені М.Драгоманова (3 чол.), Київського педагогічного університету імені Грінченка (1). Педагогічну практику в рідній школі проходили студенти Білоцерківського педагогічного коледжу. Хочеться вірити, що вони  повернуться  і будуть працювати на освітянській ниві.
  Володарський «Університет майбутнього вчителя» продовжує працювати, щоб  підвищувати інтерес у дітей до педагогічної діяльності, формувати в них професійні цінності, ідеали та переконання, розвивати педагогічні здібності.шаблоны для dleскачать фильмы

Коментарі до статті:

Шановний відвідувач, Ви зашли на сайт як незареєстрований користувач
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм логіном
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі в даній статті.

Зареєструватись

Новини osvita.ua

ID-картка для школяра: чому це важливо

Для реєстрації на ЗНО та вступу до вишів учням варто потурбуватись про оформлення ID-картки
19 листопада 2018 13:49

Екс-голову студорганізації звинувачують у зловжива ...

Чиновнику Міністерства освіти повідомлено про підозру у привласненні 2 млн грн
19 листопада 2018 13:23

Україна пропонує Норвегії співпрацю в сфері освіті

Україна та Норвегія можуть підписати угоду, що визначить пріоритети співпраці
19 листопада 2018 11:41

Критерії оцінювання завдань відкритого типу на ЗНО

Знання критеріїв оцінювання завдань відкритого типу на ЗНО допоможе якісно їх виконати
19 листопада 2018 11:00

Час, відведений на виконання тестів ЗНО

Скільки часу матимуть учасники зовнішнього незалежного оцінювання на виконання завдань тестів
19 листопада 2018 11:00

Студентський підробіток під час навчання в Польщі

Більшість студентів, які навчаються в Польщі, починаючи з ІІ семестру, поєднують навчання з роботою
19 листопада 2018 10:54

Хто на сайті

Всього на сайті: 3
Гостей: 1
Користувачів: - отсутствуют
Роботи: crawl Bot, Google Bot

20-ка відвідувачів: admin, Alla

Опитування

Оцініть наш сайт

Добре
Задовільно
Жахливо