» » » Семінар-практикум для вчителів фізичної культури

Семінар-практикум для вчителів фізичної культури

Автор: admin 20-12-2017, 17:30
  15 грудня 2017 року на базі КЗ «Володарська ЗОШ I-III ступенів №2 ім. В.П.Мельника» відбувся семінар-практикум для вчителів фізичної культури «Реалізація національної ідеї становлення громадянина – патріота України через ціннісний потенціал олімпізму та засобами фізичного виховання»
  У семінарі-практикумі взяли участь: завідувач районного методичного кабінету Гончарук А.М., методист районного методичного кабінету Василенко С.С., директор КЗ «Володарська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 ім. В.П.Мельника» Кайзер О.М., вчителі фізичної культури закладів загальної середньої освіти району.
В теоретичній частині виступила Гончарук Алла Миколаївна з вітальним словом та побажанням плідної співпраці всім учасникам під час проведення семінару та звернула увагу на важливість впровадження олімпійської освіти в освітній процес закладів освіти як важливого фактора залучення дітей до систематичних занять фізичною культурою та спортом, виховання позитивного ставлення до власного здоров’я.
Кайзер Ольга Миколаївна, директор КЗ «Володарська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 ім. В.П.Мельника» ознайомила учасників семінару-практикуму з ефективністю функціонування моделі освітнього закладу з питань олімпійської освіти.
Методист районного методичного кабінету Василенко Світлана Станіславівна озвучила концепцію олімпійської освіти як елементу сталого розвитку олімпійського руху, звернула увагу на основні функції та завдання олімпійської освіти в закладах освіти. 
Мокринська Лариса Федорівна, голова районного методичного об’єднання вчителів фізичної культури, вчитель фізичної культури КЗ «Володарська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 ім. В.П.Мельника» ознайомила з питаннями, які обговорювалися на Всеукраїнському науково-практичному семінарі «Формування внутрішнього світу дитини засобами художньої культури у процесі олімпійської освіти». Учасники семінару-практикуму мали можливість переглянути відеоролики на олімпійську тематику.
Музика Сергій Вікторович, вчитель фізичної культури КЗ «Пархомівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – д/с» поділився досвідом роботи з питання «Патріотичне виховання школярів у процесі олімпійської освіти та позаурочній роботі з фізичної культури».
 Під час практичного блоку семінару-практикуму вчителі відвідали урок фізичної культури в 7 класі з модуля «Гімнастика» (вчитель Мокринська Л.Ф.).
Мокринський Роман Володимирович, вчитель фізичної культури КЗ «Володарська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 ім. В.П.Мельника» провів інструктивно-методичне заняття по модулю «Баскетбол» з учнями 6 класу «Організація роботи учнів з різним рівнем фізичної підготовленості на уроках фізичної культури». На цьому занятті учасники семінару-практикуму мали можливість самі практично відпрацювати запропоновані вправи
 Під час круглого столу учасники проаналізували та оцінили якість проведення урокe відповідно до Технологічної картки аналізу уроку з фізичної культури.
Під час підведення остаточних підсумків учасники заходу обговорили і прийняли рекомендації:
1. Директорам закладів загальної середньої освіти відповідно до Наказу МОН України №486 від 27.07.2003р. «Про Систему організації фізкультурно-оздоровчої та спортивної роботи дошкільних, загальноосвітніх, професійно-технічних та позашкільних навчальних закладів» та № 458 від 02.08.2005р. «Про затвердження Положення про організацію фізичного виховання і масового спорту в загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладах України» створити необхідні умови для проведення спортивно-масових заходів олімпійської освіти.
Постійно
2. Заступникам директорів з навчально-виховної роботи відповідно до Наказу МОН України №458 від 02.08.2005 «Про затвердження Положення про організацію фізичного виховання і масового спорту в дошкільних, загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладах України» контролювати проведення спортивно-масових заходів та заходів олімпійської освіти.
Постійно
3. Вчителям предметникам та класоводам закладів загальної середньої освіти залучатись до організації та проведення виховних та спортивно-масових заходів з олімпійської освіти.
Постійно
4. Вчителям фізичної культури:
4.1.  включати до робочих планів реалізації навчальної програми викладання питань олімпійської освіти.
Постійно
4.2.  систематично впроваджувати різні форми олімпійської освіти в освітній процес: олімпійські уроки, олімпійські тижні, гуртки або факультативи з олімпійської освіти; конкурси малюнків, фотографій, літературних творів, дослідницьких робіт, олімпійських куточків, вікторин, КВК та ін. з олімпійської тематики; малі Олімпійські ігри; зустрічі з видатними спортсменами тощо.
Постійно
4.3.  при проведенні спортивно-масових заходів та заходів з олімпійської освіти дотримуватись правил безпеки (Наказ МОН України №521 від 01.06.2010 «Про затвердження правил безпеки під час проведення занять фізичної культури у загальноосвітніх навчальних закладах»)
Постійно
4.4.  систематично висвітлювати інформацію про проведення спортивно-масових заходів та заходів з олімпійської освіти на шкільних веб-сайтах та місцевих засобах масової інформації.
Постійно
 Семінар-практикум для вчителів фізичної культури
Семінар-практикум для вчителів фізичної культури
Семінар-практикум для вчителів фізичної культури
Семінар-практикум для вчителів фізичної культури

шаблоны для dleскачать фильмы

Коментарі до статті:

Шановний відвідувач, Ви зашли на сайт як незареєстрований користувач
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм логіном
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі в даній статті.

Зареєструватись

Новини osvita.ua

Відео-інструкція з реєстрації на ЗНО 2018 року

УЦОЯО пропонує майбутнім учасникам ЗНО відео-інструкцію з формування реєстраційної картки
20 лютого 2018 11:08

Оплачуване стажування для студентів від МФ "Відрод ...

Конкурс «Стажування студентів в аналітичних центрах» від МФ «Відродження»
19 лютого 2018 17:11

Особливості ЗНО для осіб з порушеннями зору

Цього року апробацію технології проведення зовнішнього оцінювання буде проведено з трьох навчальних предметів
19 лютого 2018 16:30

Опорні школи дають результат, - міністр

Міністр освіти наголошує, що створення опорних шкіл позитивно впливає на результати ЗНО
19 лютого 2018 14:45

Втрата мотивації до навчання - гостра проблема, - ...

Однією з найгостріших проблем є втрата мотивації до навчання у дітей молодшого віку
19 лютого 2018 13:57

Школам доручили провести «диктант єдності»

Інститут модернізації змісту освіти просить школи провести «диктант єдності»
19 лютого 2018 13:28

Хто на сайті

Всього на сайті: 1
Гостей: 0
Користувачів: - отсутствуют
Роботи: crawl Bot

20-ка відвідувачів: admin, Alla

Опитування

Оцініть наш сайт

Добре
Задовільно
Жахливо

«    Лютий 2018    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728 

Статистика