» » » Семінар-практикум для вчителів фізичної культури

Семінар-практикум для вчителів фізичної культури

Автор: admin 20-12-2017, 17:30
  15 грудня 2017 року на базі КЗ «Володарська ЗОШ I-III ступенів №2 ім. В.П.Мельника» відбувся семінар-практикум для вчителів фізичної культури «Реалізація національної ідеї становлення громадянина – патріота України через ціннісний потенціал олімпізму та засобами фізичного виховання»
  У семінарі-практикумі взяли участь: завідувач районного методичного кабінету Гончарук А.М., методист районного методичного кабінету Василенко С.С., директор КЗ «Володарська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 ім. В.П.Мельника» Кайзер О.М., вчителі фізичної культури закладів загальної середньої освіти району.
В теоретичній частині виступила Гончарук Алла Миколаївна з вітальним словом та побажанням плідної співпраці всім учасникам під час проведення семінару та звернула увагу на важливість впровадження олімпійської освіти в освітній процес закладів освіти як важливого фактора залучення дітей до систематичних занять фізичною культурою та спортом, виховання позитивного ставлення до власного здоров’я.
Кайзер Ольга Миколаївна, директор КЗ «Володарська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 ім. В.П.Мельника» ознайомила учасників семінару-практикуму з ефективністю функціонування моделі освітнього закладу з питань олімпійської освіти.
Методист районного методичного кабінету Василенко Світлана Станіславівна озвучила концепцію олімпійської освіти як елементу сталого розвитку олімпійського руху, звернула увагу на основні функції та завдання олімпійської освіти в закладах освіти. 
Мокринська Лариса Федорівна, голова районного методичного об’єднання вчителів фізичної культури, вчитель фізичної культури КЗ «Володарська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 ім. В.П.Мельника» ознайомила з питаннями, які обговорювалися на Всеукраїнському науково-практичному семінарі «Формування внутрішнього світу дитини засобами художньої культури у процесі олімпійської освіти». Учасники семінару-практикуму мали можливість переглянути відеоролики на олімпійську тематику.
Музика Сергій Вікторович, вчитель фізичної культури КЗ «Пархомівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – д/с» поділився досвідом роботи з питання «Патріотичне виховання школярів у процесі олімпійської освіти та позаурочній роботі з фізичної культури».
 Під час практичного блоку семінару-практикуму вчителі відвідали урок фізичної культури в 7 класі з модуля «Гімнастика» (вчитель Мокринська Л.Ф.).
Мокринський Роман Володимирович, вчитель фізичної культури КЗ «Володарська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 ім. В.П.Мельника» провів інструктивно-методичне заняття по модулю «Баскетбол» з учнями 6 класу «Організація роботи учнів з різним рівнем фізичної підготовленості на уроках фізичної культури». На цьому занятті учасники семінару-практикуму мали можливість самі практично відпрацювати запропоновані вправи
 Під час круглого столу учасники проаналізували та оцінили якість проведення урокe відповідно до Технологічної картки аналізу уроку з фізичної культури.
Під час підведення остаточних підсумків учасники заходу обговорили і прийняли рекомендації:
1. Директорам закладів загальної середньої освіти відповідно до Наказу МОН України №486 від 27.07.2003р. «Про Систему організації фізкультурно-оздоровчої та спортивної роботи дошкільних, загальноосвітніх, професійно-технічних та позашкільних навчальних закладів» та № 458 від 02.08.2005р. «Про затвердження Положення про організацію фізичного виховання і масового спорту в загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладах України» створити необхідні умови для проведення спортивно-масових заходів олімпійської освіти.
Постійно
2. Заступникам директорів з навчально-виховної роботи відповідно до Наказу МОН України №458 від 02.08.2005 «Про затвердження Положення про організацію фізичного виховання і масового спорту в дошкільних, загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладах України» контролювати проведення спортивно-масових заходів та заходів олімпійської освіти.
Постійно
3. Вчителям предметникам та класоводам закладів загальної середньої освіти залучатись до організації та проведення виховних та спортивно-масових заходів з олімпійської освіти.
Постійно
4. Вчителям фізичної культури:
4.1.  включати до робочих планів реалізації навчальної програми викладання питань олімпійської освіти.
Постійно
4.2.  систематично впроваджувати різні форми олімпійської освіти в освітній процес: олімпійські уроки, олімпійські тижні, гуртки або факультативи з олімпійської освіти; конкурси малюнків, фотографій, літературних творів, дослідницьких робіт, олімпійських куточків, вікторин, КВК та ін. з олімпійської тематики; малі Олімпійські ігри; зустрічі з видатними спортсменами тощо.
Постійно
4.3.  при проведенні спортивно-масових заходів та заходів з олімпійської освіти дотримуватись правил безпеки (Наказ МОН України №521 від 01.06.2010 «Про затвердження правил безпеки під час проведення занять фізичної культури у загальноосвітніх навчальних закладах»)
Постійно
4.4.  систематично висвітлювати інформацію про проведення спортивно-масових заходів та заходів з олімпійської освіти на шкільних веб-сайтах та місцевих засобах масової інформації.
Постійно
 Семінар-практикум для вчителів фізичної культури
Семінар-практикум для вчителів фізичної культури
Семінар-практикум для вчителів фізичної культури
Семінар-практикум для вчителів фізичної культури

шаблоны для dleскачать фильмы

Коментарі до статті:

Шановний відвідувач, Ви зашли на сайт як незареєстрований користувач
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм логіном

Зареєструватись

Новини osvita.ua

Підсумки тижня в освіті: головні події

Пропонуємо перелік найбільш значних подій тижня, що відбулись в українській освіті
6 грудня 2019 18:05

МОН має намір реформувати професійну освіту

У державному бюджеті закладено у 5 разів більше коштів для створення навчально-практичних центрів
6 грудня 2019 17:02

Міністр закликала освітян провести антикорупційні ...

Ганна Новосад просить провести заходи, присвячені Міжнародному дню боротьби з корупцією
6 грудня 2019 16:11

Інноваційні підприємства зможуть отримати інвестиц ...

Українські підприємства зможуть отримати інвестиції за програмою «Горизонт 2020»
6 грудня 2019 13:40

Створено комісію з розслідування причин пожежі в О ...

Прем‘єр-міністр доручив перевірити стан протипожежної безпеки в об‘єктах підвищеного ризику
6 грудня 2019 13:00

Гриневич пропонує додатково консультувати учнів з ...

Екс-міністр освіти пропонує запровадити в школах систему оплачуваної підтримки слабших учнів
6 грудня 2019 12:35

Хто на сайті

Всього на сайті: 5
Гостей: 2
Користувачів: - отсутствуют
Роботи: Yandex Bot, Yandex Bot, crawl Bot

20-ка відвідувачів: admin, Alla

Опитування

Оцініть наш сайт

Добре
Задовільно
Жахливо