» » » Семінар для вихователів ДНЗ на тему: «Здібності та їх розвиток у дітей дошкільного віку»

Семінар для вихователів ДНЗ на тему: «Здібності та їх розвиток у дітей дошкільного віку»

Автор: admin 24-11-2010, 20:11

23 листопада 2010 року на базі Володарського дошкільного навчального закладу комбінованого типу «Пізнайко» відбувся семінар для вихователів дошкільних навчальних закладів району на тему: «Здібності та їх розвиток у дітей дошкільного віку». 
Учасники семінару ознайомилися з формами роботи та умовами розвитку творчих здібностей у дітей дошкільного віку, взяли участь у тренінгових вправах: "Мозковий штурм”, "Що таке творчі здібності”, «Визначаємо і класифікуємо здібності», «Екскурсія до музею творчості», "Питання по колу ”.
Учасники семінару переглянули відеосюжет «Наші таланти», заняття з дітьми ІІ молодшої групи, проведене за системою Марії Монтессорі вихователем Міщенко Н. В., побували на занятті літературно-драматичного гуртка «Подорожуємо по казках», проведеного Рижук Н. В., переглянули заняття з англійської мови «Бабусине подвір’я» проведене з дітьми старшої групи вихователем Заграничною Л. А., ознайомились із предметним розвиваючим середовищем в групових кімнатах ДНЗ, нестандартним ігровим обладнанням, роздатковим та демонстраційним матеріалом та способами його використання у практичній роботі з вихованцями, оглянули виставку розвиваючих ігор, виготовлених вихователями власноруч , виконали практичні завдання з використанням арт-терапевтичних технологій розвитку творчих здібностей, зокрема казкотерапія, музикотерапія, релаксація, медитація, піскова терапія, виконали композиції з піском (вологим, сухим) на власний вибір.
Зважаючи на те, що пріоритетними напрямками роботи щодо розвитку творчих здібностей дошкільників є оновлення змісту навчально-виховного процесу, що полягає у створенні належних умов, забезпеченні розвивального середовища, своєчасному виявленні природних здібностей, задатків, нахилів дитини; інтеграції родинного та суспільного дошкільного виховання, формуванні готовності вихователя до інноваційної діяльності учасниками семінару прийнято методичні рекомендації:
1. В кожному дошкільному навчальному закладі створити сприятливі умови для особистісного становлення і творчої самореалізації кожної дитини, формування її життєвої компетентності, розвитку в неї ціннісного ставлення до світу Природи, Культури, Людей, Самої себе. Постійно.
2. Забезпечити оновлення змісту навчально-виховного процесу шляхом впровадження інноваційних технологій з метою раннього розвитку здібностей дітей та їх природного потенціалу у всіх сферах життєдіяльності.
Постійно.
3. Виявляти у кожного вихованця інтереси, природні задатки,нахили, здібності та своєчасно розвивати їх . Постійно.
4. Створити позитивне мотиваційне поле для впровадження елементів педагогічної системи Марії Монтессорі в навчально-виховній роботі з дітьми. Постійно
5. Вивчити та узагальнити досвід роботи Міщенко Наталії Володимирівни вихователя Володарського ДНЗ « Пізнайко», яка працює за системою Марії Монтессорі.

шаблоны для dleскачать фильмы
Мітки: Семінар

Коментарі до статті:

Шановний відвідувач, Ви зашли на сайт як незареєстрований користувач
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм логіном

Зареєструватись

Новини osvita.ua

Підсумки тижня в освіті: головні події

Пропонуємо перелік найбільш значних подій тижня, що відбулись в українській освіті
6 грудня 2019 18:05

МОН має намір реформувати професійну освіту

У державному бюджеті закладено у 5 разів більше коштів для створення навчально-практичних центрів
6 грудня 2019 17:02

Міністр закликала освітян провести антикорупційні ...

Ганна Новосад просить провести заходи, присвячені Міжнародному дню боротьби з корупцією
6 грудня 2019 16:11

Інноваційні підприємства зможуть отримати інвестиц ...

Українські підприємства зможуть отримати інвестиції за програмою «Горизонт 2020»
6 грудня 2019 13:40

Створено комісію з розслідування причин пожежі в О ...

Прем‘єр-міністр доручив перевірити стан протипожежної безпеки в об‘єктах підвищеного ризику
6 грудня 2019 13:00

Гриневич пропонує додатково консультувати учнів з ...

Екс-міністр освіти пропонує запровадити в школах систему оплачуваної підтримки слабших учнів
6 грудня 2019 12:35

Хто на сайті

Всього на сайті: 4
Гостей: 3
Користувачів: - отсутствуют
Роботи: crawl Bot

20-ка відвідувачів: admin, Alla

Опитування

Оцініть наш сайт

Добре
Задовільно
Жахливо