» » » Вітаємо переможців та призерів

Вітаємо переможців та призерів

Автор: admin 20-03-2012, 10:31
Вітаємо

переможців та призерів III етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад в 2011-2012 навчальному році

1. Вірича Петра Анатолійовича, учня 9 класу Володарської ЗОШ I-IIIступенів №1- I місце ( Біологія) 
2. Киришун Наталію Олександрівну , ученицю 11 класу Володарської ЗОШ I-III ступенів №2, II місце (Інформаційні технології)
3. Погорілого Богдана Анатолійовича, учня 9 класу Володарського ліцею – II місце (Фізика)
4. Пасічника Петра Володимировича, учня 10 класу Завадівського НВК «ЗОШ I-IIIступенів- ДНЗ» - II місце (Трудове навчання)
5. Припишну Марію Вікторівну, ученицю 11 класу Володарського ліцею – III місце (Екологія)
6. Сміленко Вікторію Сергіївну, ученицю 11 класу Володарського ліцею - III місце (Біологія), III місце (Правознавство)
7. Горковенко Ольгу Петрівну, ученицю 9 класу Володарського ліцею - III місце (Географія)
8. Романішину Ірину Володимирівну , ученицю 10класу Володарського ліцею - III місце (Географія)
9. Чикиринду Владислава Петровича, учня 9 класу Володарського ліцею - III місце (Математика)
10. Цовбун Вікторію Олегівну, ученицю 10 класу Володарського ліцею - III місце (Екологія)
11. Лисенко Тетяну Сергіївну, ученицю 10 класу Володарського ліцею - III місце (Правознавство)
12. Щебетун Тетяну Сергіївну, ученицю 7 класу Володарської ЗОШ I-IIIступенів №1 - III місце (Образотворче мистецтво)
13. Ніколенко Ольгу Олексіївну, ученицю 8 класу Володарської ЗОШ I-IIIступенів №1 - III місце (Образотворче мистецтво)

 

Вітаємо 

 призерів II етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України

в 2011-2012 навчальному році

1. Квасневську Софію Олександрівну, ученицю 10 класу Володарського ліцею –II місце (секція «Англійська мова») 
2. Гордієнко Наталію Олександрівну, ученицю 9 класу Володарської ЗОШ I-III ступенів №2 –II місце (секція «Екологія»)
3. Ототюк Тетяну Сергіївну, ученицю 10 класу Володарського ліцею –III місце (секція «Геологія, геохімія та мінералогія»)
4. Хомутянську Ольгу Сергіївну, ученицю 11 класу Володарського ліцею –III місце (секція «Мікроекономіка та макроекономіка»)
5. Лещенко Катерину Олексіївну, ученицю 8 класу Володарської ЗОШ I-III ступенів №2–III місце (секція «Українська література»)
6. Припишну Марію , ученицю 11 класу Володарського ліцею –III місце (секція «Охорона довкілля та раціональне природокористування»)
Бажаємо всім переможцям та призерам натхнення, творчих злетів та успіхів!

шаблоны для dleскачать фильмы

Коментарі до статті:

Шановний відвідувач, Ви зашли на сайт як незареєстрований користувач
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм логіном

Зареєструватись

Новини osvita.ua

27 підручників для 7-го класу отримали гриф МОН

Міністерство освіти надало гриф «Рекомендовано МОН» шкільним підручникам для 7 класу
30 березня 2020 18:48

Подкаст №12: Михайло Коцюбинський

Аудіоподкаст з підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання з української літератури за творами Михайла Коцюбинського
30 березня 2020 18:28

МОН розробило закон про Нацсистему кваліфікацій

Метою законопроекту є правове врегулювання питань присвоєння профкваліфікацій
30 березня 2020 18:01

Шаров: кілька днів продовжуються атаки на ЗНО

У Міністерстві освіти зазначають, що дехто пропонує провести вступні іспити у закладах вищої освіти
30 березня 2020 16:55

Оприлюднено наказ про звільнення школярів від ДПА

Міносвіти оприлюднило наказ, згідно з яким учнів 4-х і 9-х класів звільнено від іспитів
30 березня 2020 16:28

Про дати проведення ЗНО і вступної кампанії

МОН визначило дати проведення ЗНО і вступної кампанії при різних варіантах завершення карантину в Україні
30 березня 2020 15:47

Хто на сайті

Всього на сайті: 2
Гостей: 0
Користувачів: - отсутствуют
Роботи: crawl Bot, Yandex Bot

20-ка відвідувачів: admin, Alla

Опитування

Оцініть наш сайт

Добре
Задовільно
Жахливо

«    Березень 2020    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031 

Статистика