» » » Про проведення І (шкільного) та ІІ (районного) етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2019/2020 н.р.

Про проведення І (шкільного) та ІІ (районного) етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2019/2020 н.р.

Автор: admin 23-10-2019, 15:53

ВОЛОДАРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВІДДІЛ ОСВІТИ

НАКАЗ

17.10.2019                          смт. Володарка                               №219

Про проведення І (шкільного) та

ІІ (районного) етапів Всеукраїнських

учнівських олімпіад з навчальних

предметів у 2019/2020 навчальному році

На виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 06 серпня 2019 року №1077 «Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад і турнірів з навчальних предметів у 2019/2020 навчальному році» та відповідно до Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри, конкурси з навчальних предметів, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт, олімпіади зі спеціальних дисциплін та конкурси фахової майстерності, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 22 вересня 2011року №1099, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 17 листопада 2011 року за №1318/20056, згідно з наказом департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації від 13.09.2017 № 291 «Про затвердження Порядку проведення І, ІІ, ІІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у Київській області» ( далі Порядок) та наказу департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації від 15.10.2019 № 265 «Про проведення І (шкільного) та ІІ (районного/міського) етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2019/2020 навчальному році», з метою пошуку та підтримки обдарованої учнівської молоді, розвитку її творчого потенціалу,

НАКАЗУЮ:

  1. Провести в 2019/2020 навчальному році Всеукраїнські учнівські олімпіади (далі – Олімпіади) з української мови та літератури, іноземної мови (англійської), правознавства, історії, економіки, математики, біології, географії, астрономії, фізики, хімії, екології, інформатики, інформаційних технологій, трудового навчання, зарубіжної літератури на базі КЗ «Володарська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1» Володарської районної ради Київської області.
  2. Керівникам закладів освіти району:

2.1. забезпечити проведення І етапу Олімпіад у жовтні 2019 року;

2.2. визначити терміни проведення І (шкільного) етапу Олімпіад самостійно та розробити графіки Олімпіад відповідно до пункту 2.3 Порядку;

2.3. подати звіти про проведення І (шкільного) етапу та заявки на участь у ІІ (районному) етапі Олімпіад районному методичному кабінету до 01.11.2019 року;

2.4. сформувати кількісний склад команд ІІ (районного) етапу Олімпіад відповідно до п. 2.5.3 Порядку та забезпечити участь учнів у проведенні ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад.

  1. Районному методичному кабінету відділу освіти (Гончарук А.М.) :

3.1. провести ІІ (районний) етап Олімпіад згідно з графіком проведення ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2019/2020 навчальному році (додаток 1);

3.2. сформувати кількісний склад команд для участі у ІІІ (обласному) етапі Олімпіад відповідно до п. 2.5.3 Порядку;

3.3. подати звіти про проведення ІІ (районного) етапу та заявки на участь у ІІІ (обласному) етапі організаційному комітету ІІІ (обласного) етапу Олімпіад  до 27.12.2019;

3.4. здійснити організаційне та науково-методичне забезпечення проведення ІІ (районного) етапу Олімпіад;

3.5. затвердити персональний склад оргкомітетів і журі, склад предметно-методичних комісій, експертів-консультантів та графік перевірки ІІ (районного) етапу Олімпіад (додаток 2, 3);

3.7. відповідальність за якісне проведення ІІ (районного) етапу Олімпіад з навчальних предметів та формування команд для участі в ІІІ (обласному) етапі Олімпіад покласти на методиста районного методичного кабінету Радько Л.А.;

3.8.призначити відповідальних працівників районного методичного кабінету відділу освіти за проведення ІІ (районного) етапу Олімпіад з навчальних предметів (додаток 4);

3.9. затвердити графік перевірки ІІ (районного) етапу Олімпіад з навчальних предметів (додаток 4);

3.10. забезпечити підвезення учнівських команд до місця проведення Олімпіад та у зворотному напрямі та організацію супроводу учнівських команд керівниками, на яких покласти відповідальність за збереження життя й здоров`я учасників Олімпіад.

  1. Контроль за виконанням наказу покласти на завідувача районного методичного кабінету Гончарук А.М.

Начальник відділу освіти                                               В.РАФАЛЬСЬКА


 Додаток 1

до наказу відділу освіти

17.10.2019 № 219

ГРАФІК

проведення ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

у 2019/2020 навчальному році

Дата проведення

Дисципліна

Класи, учні яких беруть участь

у ІІ етапі

Відповідальний

1.

02.11.2019

Трудове навчання

9,11

Василенко С.С.

2.

03.11.2019

Українська мова і література

7-11

Климович Т.К.

3.

09.11.2019

Іноземні мови (англійська)

8-11

Радько Л.А.

4.

10.11.2019

Екологія

10-11

Василенко С.С.

5.

16.11.2019

Біологія

8-11

Василенко С.С.

6.

17.11.2019

Інформатика

8-11

Заїка В.М.

7.

23.11.2019

Географія

8-11

Мила Н.А.

8.

24.11.2019

Хімія

7-11

Василенко С.С.

9.

30.11.2019

Математика

6-11

Ярошенко Т.В.

10.

01.12.2019

Історія

8-11

Мила Н.А.

11.

07.12.2019

Правознавство

9-11

Мила Н.А.

12.

08.12.2019

Фізика

7-11

Ярошенко Т.В.

13.

14.12.2019

Інформаційні технології

8-11

Заїка В.М.

14.

21.12.2019

Економіка

9-11

Мила Н.А.

15.

22.12.2019

Астрономія

10-11

Ярошенко Т.В.

16.

Зарубіжна література

8-11

Климович Т.К.


Додаток 2

до наказу відділу освіти

17.10.2019 № 219

Персональний склад

оргкомітету ІІ(районного) етапу Олімпіад з навчальних предметів

у 2019/2020 навчальному році

Рафальська Валентина Леонідівна

- голова оргкомітету, начальник відділу освіти

Гончарук Алла Миколаївна

- заступник голови оргкомітету, завідувач районного методичного кабінету відділу освіти

Члени оргкомітету:

 Аврамчук Петро Федорович

 директор КЗ «Володарська  ЗОШ І-ІІІ ст. №1»

Василенко Світлана Станіславівна

методист районного методичного кабінету

Заїка Володимир Михайлович

методист районного методичного кабінету

Климович Тетяна Костянтинівна

методист районного методичного кабінету

 Курманчук Олена Генадіївна

заступник директора КЗ «Володарська  ЗОШ І-ІІІ ст. №1»

Мила Наталія Анатоліївна

методист районного методичного кабінету

Радько Лариса Анатоліївна

методист районного методичного кабінету

Ярошенко Тетяна Володимирівна

методист районного методичного кабінету


Додаток 3

до наказу відділу освіти

17.10.2019 № 219

С К Л А Д

журі та експертів-консультантів ІІ (районного) етапу Олімпіад з навчальних предметів у 2019/2020 навчальному році

Дата проведення

Дисципліна

Класи, учні яких беруть участь

у ІІ етапі

Журі та експерти-консультанти

1

02.11.2019

Трудове навчання

9,11

Голова :Ткаченко І.Є., учитель КЗ «Володарська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 ім.В.П.Мельника»

Члени:

Миколаєнко Р.В., директор,учитель Лобачівського ЗЗСО І-ІІІ ст. -ЗДО ;

Мовчан Г.Г., учитель КЗ « Володарська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1;

2

03.11.2019

Українська мова і література

7-11

Голова: Климович Т.К. методист районного методичного кабінету, учитель Лобачівського ЗЗСО І-ІІІ ст. -ЗДО

Члени:

Адаменко О.І., учитель Лобачівського ЗЗСО І-ІІІ ст. -ЗДО;

Короленко С.С, учитель КЗ «Володарська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 ім.В.П.Мельника»;

Кропивка Н.А., учитель КЗ «Володарська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1;

Мірошник І.О. , учитель КЗ «Володарська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 ім.В.П.Мельника»;

Ралік Г.В., учитель  КЗ «Володарська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 ім.В.П.Мельника»;

Турніцька О.М. учитель КЗ «Володарська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1»;

3

09.11.2019

Іноземні мови (англійська)

8-11

Голова : Радько Л.А., методист районного методичного кабінету, учитель КЗ « Володарська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 ім.В.П.Мельника»

Члени:

Вітрук В.В., учитель Городище-Пустоварівського ЗЗСО І-ІІІ ст. -ЗДО ;

Защитинська А.О.,учитель КЗ «Володарська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1»;

Фещенко С.В., учитель КЗ « Володарська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 ім.В.П.Мельника»

4

10.11.2019

Екологія

10-11

Голова: Василенко С.С., методист районного методичного кабінету, учитель Матвіїської філії КЗ «Пархомівський  НВК

«ЗОШ І-ІІІ ст.-д/с»

Члени:

Гордієнко О.С., учитель КЗ «Володарська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 ім.В.П.Мельника»

Шинкарук Г.С., учитель КЗ «Володарська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1»

5.

16.11.2019

Біологія

8-11

Голова : Василенко С.С., методист районного методичного кабінету, учитель Матвіїської філії КЗ «Пархомівський  НВК

«ЗОШ І-ІІІ ст.-д/с»

Члени:

Буханевич Л.М., учитель  КЗ «Володарська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 ім.В.П.Мельника» ;

Гордієнко О.Л. учитель КЗ «Пархомівський НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів -ДНЗ»;

Шинкарук Г.С. учитель  КЗ «Володарська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1»

6

17.11.2019

Інформатика

8-11

Голова : Заїка В.М. , учитель  КЗ «Володарська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 ім.В.П.Мельника», методист районного методичного кабінету;

Члени:

Вольвах С.П., учитель КЗ «Володарська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 ім.В.П.Мельника»,

Ярошенко Т.В., учитель КЗ  «Володарська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1», методист районного методичного кабінету

7.

23.11.2019

Географія

8-11

Голова : Глусцова С.М., учитель КЗ «Володарська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1»

Члени:

Калабернюк Н.П., учитель Гайворонського ЗЗСО І-ІІ ст. -ЗДО;

Олійник В.В., учитель  КЗ «Володарська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 ім.В.П.Мельника»

8

24.11.2019

Хімія

7-11

Голова: Барилович В.І. , учитель  КЗ «Володарська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1»

Члени:

Василенко Г.М., директор, учитель хімії Гайворонського ЗЗСО І-ІІ ст. -ЗДО;

Гордієнко О.Л.,учитель КЗ «Пархомівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – д/с» ;

Гордієнко О.С.,учитель КЗ «Володарська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 ім.В.П.Мельника»

Змієвський І. М., учитель КЗ «Володарська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1»

9

30.11.2019

Математика

6-11

Голова: Обертас Л.Ю., учитель КЗ «Володарська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 ім.В.П.Мельника» ;

Члени:

Безручко Є.І., учитель КЗ «Володарська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1» ,

Вольвах І. П.,учитель КЗ «Косівський НВК "ЗОШ І–ІІ ст. – д/с” ;

Деренюк Т. О., учитель КЗ «Володарська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1»,

Дуріцька Н.М., учитель КЗ «Володарська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 ім.В.П.Мельника»

10.

01.12.2019

Історія

8-11

Голова : Загранична Г.П., учитель КЗ «Володарська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 ім.В.П.Мельника» ;

Члени:

Бухонський Ю.В.,учитель КЗ «Володарська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1»,

Іванець Л.Л., учитель КЗ «Володарська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 ім.В.П.Мельника»,

11.

07.12.2019

Правознавство

9-11

Голова : Загранична Г.П., учитель КЗ «Володарська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 ім.В.П.Мельника»,

Члени:

Іванець Л.Л., учитель КЗ «Володарська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 ім.В.П.Мельника»,

Цимбалюк А.І., учитель КЗ «Пархомівський НВК ЗОШ І-ІІІ ступенів -ДНЗ»

12

08.12.2019

Фізика

7-11

Голова : Кузьменко О.С. , учитель КЗ «Володарська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1»;

Члени:

Пасічник Н.М., учитель Завадівського ЗЗСО І-ІІ ст.- ЗДО;

Ярошенко Т.В., учитель КЗ «Володарська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1» , методист районного методичного кабінету

13

14.12.2019

Інформаційні технології

8-11

Голова : Заїка В.М. , учитель  КЗ «Володарська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 ім.В.П.Мельника», методист районного методичного кабінету;

Члени:

Вольвах С.П., учитель КЗ «Володарська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 ім.В.П.Мельника»,

Ярошенко Т.В., учитель КЗ  «Володарська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1», методист районного методичного кабінету

14

21.12.2019

Економіка

9-11

Голова: Олійник В.В., учитель КЗ «Володарська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 ім.В.П.Мельника»,

Глусцова С.М.,учитель КЗ  «Володарська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1»

15.

22.12.2019

Астрономія

10-11

Голова: Кузьменко О.С., учитель КЗ  «Володарська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1»

Члени:

Ярошенко Т.В., учитель КЗ  «Володарська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1», методист районного методичного кабінету

16

22.12.2019

Зарубіжна література

8-11

Голова: Білобродська О.В.., учитель КЗ «Володарська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1;

Члени:

Дідич В.О., учитель Завадівського ЗЗСО І-ІІ ст. -ЗДО;

Білоцерківська О.В. , учитель КЗ «Володарська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 ім.В.П.Мельника»


Додаток 4

до наказу відділу освіти

17.10.2019 № 219

Графік

перевірки ІІ (районного) етапу Олімпіад з навчальних предметів

у 2019/2020 навчальному році

Дата, час та місце перевірки

Дисципліна

Класи, учні яких беруть участь

у ІІ (районному) етапі

Відповідальний

04.11.2019, 13.00

КЗ «Володарська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 ім В.П.Мельника»

Трудове навчання

9,11

Василенко С.С.

05.11.2019, 13.00

КЗ «Володарська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 ім В.П.Мельника»

Українська мова і література

7-11

Климович Т.К.

11.11.2019, 13.00

КЗ «Володарська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 ім . В.П.Мельника»

Іноземні мови (англійська)

8-11

Радько Л.А.

12.11.2019, 13.00

КЗ «Володарська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 ім В.П.Мельника»

Екологія

10-11

Василенко С.С.

18.11.2019, 13.00

КЗ «Володарська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 ім В.П.Мельника»

Біологія

8-11

Василенко С.С.

19.11.2019, 13.00

КЗ «Володарська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 ім В.П.Мельника»

Інформатика

8-11

Заїка В.М.

25.11.2019, 13.00

КЗ «Володарська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 ім В.П.Мельника»

Географія

8-11

Мила Н.А.

26.11.2019, 13.00

КЗ «Володарська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 ім В.П.Мельника»

Хімія

7-11

Василенко С.С.

02.12.2019, 13.00

КЗ «Володарська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 ім В.П.Мельника»

Математика

6-11

Ярошенко Т.В.

03.12.2019, 13.00

КЗ «Володарська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 ім В.П.Мельника»

Історія

8-11

Мила Н.А.

09.12.2019, 13.00

КЗ «Володарська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 ім В.П.Мельника»

Правознавство

9-11

Мила Н.А.

10.12.2019, 13.00

КЗ «Володарська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 ім В.П.Мельника»

Фізика

7-11

Ярошенко Т.В.

16.12.2019, 13.00

КЗ «Володарська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 ім В.П.Мельника»

Інформаційні технології

8-11

Заїка В.М.

23.12.2019, 13.00

КЗ «Володарська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 ім В.П.Мельника»

Економіка

9-11

Мила Н.А.

24.12.2019 ,13.00

КЗ «Володарська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 ім В.П.Мельника»

Астрономія

10-11

Ярошенко Т.В.

24.12.2019 ,13.00

КЗ «Володарська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 ім В.П.Мельника»

Зарубіжна література

8-11

Климович Т.К.

шаблоны для dleскачать фильмы

Коментарі до статті:

Шановний відвідувач, Ви зашли на сайт як незареєстрований користувач
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм логіном

Зареєструватись

Новини osvita.ua

МОН вивчить досвід Норвегії в дошкільній освіті

За словами Ганни Новосад, важливо залучити світові практики у реформі дошкільної освіти
12 листопада 2019 14:01

Вергеланд Центр допоможе МОН з перенавчанням учите ...

У МОН наголошують на важливості роботи з Вергеланд Центром у напрямі підвищення кваліфікації
12 листопада 2019 12:54

І. Совсун: час змін до закону про вищу освіту давн ...

Головна проблема із законопроектом - «косметичний» характер, бо він не зачіпає системних проблем вишів
12 листопада 2019 12:19

Учителі, які пройшли ЗНО, отримали результати

В електронних кабінетах учителів-учасників сертифікації розміщені результати тестування
12 листопада 2019 11:45

Дитячий сколіоз: як вберегти своїх дітей?

Якщо у дитини незручне робоче місце, їй важко зосередитись на навчанні та зберегти здоров’я
12 листопада 2019 11:27

У Польщі змінено вимоги до іноземних студентів

Студентська віза в Польщу: зміни в польському законодавстві, які необхідно знати
12 листопада 2019 11:05

Хто на сайті

Всього на сайті: 3
Гостей: 2
Користувачів: - отсутствуют
Роботи: crawl Bot

20-ка відвідувачів: admin, Alla

Опитування

Оцініть наш сайт

Добре
Задовільно
Жахливо

«    Листопад 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

Статистика