» » » Про організацію роботи районних осередків «Інтелект»

Про організацію роботи районних осередків «Інтелект»

Автор: admin 12-10-2017, 18:58

ВОЛОДАРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВІДДІЛ ОСВІТИ

НАКАЗ

01.09.2017   смт Володарка      №364

Про організацію роботи

районних  осередків «Інтелект»

в 2017/2018 навчальному році 

         Відповідно до Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри, конкурси з навчальних предметів, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт затвердженого наказом МОН України від 22.09.2011 року №1099, наказу відділу освіти від 01.09.2017 року №  363 «Про організацію роботи з обдарованими дітьми в 2017/2018 навчальному році» та з метою удосконалення системи виявлення та відбору інтелектуально обдарованих дітей, розширення сфери освітніх послуг навчання інтелектуально обдарованих дітей, пошуку, підтримки та розвитку творчого потенціалу обдарованої молоді,

 НАКАЗУЮ:

 

1. Затвердити районні осередки «Інтелект» (далі – Осередки)(додаток 1).

2. Розробити організаційний механізм та нормативно-правову базу діяльності Осередків.

3. Провести психолого-педагогічне діагностування інтелектуально обдарованих дітей.

4. Створити базу даних інтелектуально обдарованих дітей «Інтелект».

5. Призначити керівників Осередків для інтелектуально обдарованих дітей (Додаток 2).

6. Затвердити списки слухачів Осередків.(Додаток 3).

7. Затвердити розклад занять із слухачами Осередків ( Додаток 4).

8. Районному методичному кабінету (Гончарук А.М.) :

  8.1. Здійснювати інформаційно-організаційний, науково-методичний та психолого-педагогічний супровід діяльності Осередків для інтелектуально обдарованих дітей «Інтелект».

  8.2.Результативність роботи районних осередків «Інтелект» висвітлювати в засобах масової інформації та на сайті відділу освіти, РМК.

9. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Начальник відділу освіти В.Л.Рафальська


Додаток 1

 Наказ відділу освіти

       «01» вересня 2017 № 364

 

Список

районних осередків «Інтелект»

№з/п

Назва осередку

Керівник

Кількість годин

Базовий навчальний заклад

1

«Українська мова та література»

Мірошник Інна Олексіївна

1

КЗ "Володарська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 ім. В.П.Мельника"

2

«Біологія»

Шинкарук Галина Станіславівна

2

КЗ «Володарська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1»

3

«Історія України»

Загранична Галина Петрівна

2

КЗ «Володарська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1»

4

 

 

 

5

 

 

 

6

"Математика"

 

 

 

 "Інформатика"

 

 

 

"Технології"                

Заїка Тетяна Миколаївна

 

 

Заїка Володимир Михайлович

 

 

Ткаченко Ірина Євгенівна

 

1

 

 

 

 

1

 

 

1

КЗ "Володарська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 ім. В.П.Мельника"

КЗ "Володарська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 ім. В.П.Мельника"

КЗ "Володарська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 ім. В.П.Мельника"

 

 

 

 

 

 


Додаток 2

   Наказ відділу освіти

  « 01»09.2017 №364

Список

керівників районних осередків «Інтелект»

 

№ з/п

ПІБ

посада

кваліфікаційна категорія

педагогічне звання

1.

Загранична Галина Петрівна

вчитель історії

спеціаліст вищої категорії,

учитель-методист

2.

Заїка Тетяна Миколаївна

 

вчитель математики

спеціаліст вищої категорії,

старший учитель

3.

Мірошник Інна Олексіївна

 

вчитель української мови та літератури

спеціаліст вищої категорії,

учитель-методист

4.

Шинкарук Галина Станіславівна

 

вчитель біології

спеціаліст вищої категорії,

учитель-методист

5.

 

 

6

Заїка Володимир Михайлович

 

 Ткаченко Ірина Євгенівна

вчитель інформатики

 

вчитель трудового навчання

спеціаліст вищої категорії,

учитель-методист

спеціаліст вищої категорії,

старший учитель


Додаток 3

Наказ відділу освіти 

01.09.2017 №364 

Список

слухачів районних осередків «Інтелект»

 

з/п

ПІБ

клас

Навчальний заклад

секція, предмет

1

Ліпич Тетяна Володимирівна

9-Б

КЗ «Володарська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1»

історія України

2

Бокшань Микола Андрійович

10-А

КЗ «Володарська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1»

історія України

3

Растрепенін Максим

Андрійович

10-А

КЗ «Володарська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1»

історія України

4

Гайдай Зоряна

 Русланівна

10-Б

КЗ «Володарська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1»

історія України

5

Ототюк Ольга Сергіївна

11-Б

КЗ «Володарська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1»

біологія

6

Ототюк Олександр Сергійович

11-Б

КЗ «Володарська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1»

біологія

7

Линчак Валентина Павлівна

11-Б

КЗ «Володарська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1»

біологія

8

Сурич Вікторія Олександрівна

11-Б

КЗ «Володарська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1»

біологія

9

Бернадська Ангеліна Анатоліївна

10-А

КЗ «Володарська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1»

біологія

10

Братківська Аліна Олександрівна

10-А

КЗ «Володарська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1"

біологія

11

Буханевич Антон Анатолійович

11-Б

КЗ «Володарська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1»

біологія

12

Буртан Ірина Василівна

10-Б

КЗ «Володарська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1»

біологія

13

Чорногорець Валерія Вікторівна

10-А

КЗ «Володарська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1»

біологія

14

Сачук Артем Олегович

8-А

КЗ «Володарська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1»

біологія

15

Багінський Любомир Ігорович

8-А

КЗ «Володарська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1»

біологія

16

Касянчук Олександр Сергійович

8-А

КЗ «Володарська  ЗОШ І-ІІІ ступенів  №1»

біологія

17

Орел Наталія Петрівна

11-А

КЗ «Володарська  ЗОШ І-ІІІ ступенів №1»

біологія

18

Корженко Оксана Іванівна

11-А

КЗ «Володарська  ЗОШ І-ІІІ ступенів  №1»

біологія

19

Дичко Олександр Юрійович

КЗ "Володарська  ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 ім.В.П.Мельника"

Українська мова та література

20

Чепіль Діана Олександрівна

Володарська  ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 ім.В.П.Мельника

Українська мова та література

21

Шиндир Марина Русланівна

Володарська  ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 ім.В.П.Мельника

Українська мова та література

22

Богуславський Богдан Олегович

Володарська  ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 ім.В.П.Мельника

Українська мова та література

23

Новіков Олександр Валентинович

Володарська  ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 ім.В.П.Мельника

Українська мова та література

24

Якимчук Назар Андрійович

Володарська  ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 ім.В.П.Мельника

Українська мова та література

25

Пожилих Вікторія

КЗ "Володарська  ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 ім.В.П.Мельника"

Українська мова та література

26

Шевчук Надія Володимирівна

 

КЗ «Володарська  ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 ім.В.П.Мельника»

Українська мова та література

27

Яременко Валерія Валеріївна

 

КЗ «Володарська  ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 ім.В.П.Мельника»

Математика

Інформатика

28

Бондаренко Аліна Русланівна

 

КЗ «Володарська  ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 ім.В.П.Мельника»

Математика

Інформатика

29

Білоцерківський Богдан Валерійович

11

КЗ «Володарська  ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 ім.В.П.Мельника»

Інформатика

30

Ковальчук Катерина Олегівна

11

КЗ «Володарська  ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 ім.В.П.Мельника»

Інформатика

31

Данільченко Олена Петрівна

11

КЗ «Володарська  ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 ім.В.П.Мельника»

Інформатика

32

Нечипоренко Дмитро Георгійович

11

КЗ «Володарська  ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 ім.В.П.Мельника»

Інформатика

33

 

Ступніцька Анна Андріївна

8

КЗ «Володарська  ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 ім.В.П.Мельника»

Математика

 

34

 

 

35

 

 

36

 

 

37

 

 

38

 

 

39

Байбарза Ілля Ігорович

 

 

 Завадська Валерія

 

 

Бохонець Богдана Миколаївна

 

 Голодняк Роман Вікторович

 

 Власенко Наталія Михайлівна

 

 Берегова Дарина          

8

 

 

8

 

 

10

 

 

10

 

 

10

 

 

10                                            

КЗ «Володарська  ЗОШ І-ІІІ ступенів № КЗ «Володарська  ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 ім.В.П.Мельника»

 

КЗ «Володарська  ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 ім.В.П.Мельника

КЗ «Володарська  ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 ім.В.П.Мельника

КЗ «Володарська  ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 ім.В.П.Мельника

КЗ «Володарська  ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 ім.В.П.Мельника

 

Математика

 

 

Математика

 

 

Технології

 

 

Технології

 

 

Технології

 

 

Технології

 

 

 

40

Мейта Дар'я Романівна

10

КЗ «Володарська  ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 ім.В.П.Мельника

 

Технології


Додаток 4

                                                                                                                Наказ відділу освіти

«01» 09.2017 №364 

Розклад занять

слухачів районних осередків «Інтелект»

№з/п

     Назва осередку

            Керівник

День та години роботи

 

 

 

 

1

«Українська мова та література»

Мірошник Інна Олексіївна

четвер 14.30

2

«Біологія»

Шинкарук Галина Станіславівна

вівторок 15.05

четвер 15.05

3

«Історія України»

Загранична Галина Петрівна

понеділок 15.05

4

 

5

 

 

6

 «Математика"

 

   "Інформатика»

 

 

     "Технології"

Заїка Тетяна Миколаївна

Заїка Володимир

Михайлович

 

Ткаченко Ірина

Євгенівна

вівторок 14.30

 

четвер 14.30

 

 

понеділок 14.30


НАКАЗУЮ:

 

<!-- [if !supportLists] -->1.     <!-- [endif] -->Затвердити районні осередки «Інтелект» (далі – Осередки)(додаток 1).

<!-- [if !supportLists] -->2.     <!-- [endif] -->Розробити організаційний механізм та нормативно-правову базу діяльності  Осередків.

<!-- [if !supportLists] -->3.     <!-- [endif] -->Провести психолого-педагогічне діагностування інтелектуально обдарованих дітей.

<!-- [if !supportLists] -->4.     <!-- [endif] -->Створити базу даних інтелектуально обдарованих дітей «Інтелект».

<!-- [if !supportLists] -->5.     <!-- [endif] -->Призначити керівників  Осередків для інтелектуально обдарованих дітей (Додаток 2).

<!-- [if !supportLists] -->6.     <!-- [endif] -->Затвердити списки слухачів  Осередків.(Додаток 3).

<!-- [if !supportLists] -->7.     <!-- [endif] -->Затвердити розклад занять  із слухачами  Осередків ( Додаток 4).

<!-- [if !supportLists] -->8.     <!-- [endif] -->Районному методичному кабінету (Гончарук А.М.) :

7.1. Здійснювати інформаційно-організаційний, науково-методичний та психолого-педагогічний супровід  діяльності Осередків  для інтелектуально  обдарованих дітей «Інтелект».

7.2.Результативність роботи районних осередків «Інтелект» висвітлювати в засобах масової інформації та на сайті  відділу освіти, РМК.

8. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

 

 

 

Начальник відділу освіти                                       В.Л.Рафальська

         

шаблоны для dleскачать фильмы

Коментарі до статті:

Шановний відвідувач, Ви зашли на сайт як незареєстрований користувач
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм логіном

Зареєструватись

Новини osvita.ua

Інфоресурс протестував систему е-кабінетів

Систему електронних кабінетів вступників готують до роботи в умовах пікового навантаження
26 червня 2019 19:20

Цього року запрацює механізм першочергового вступу

Це стосується вступників, які виявили бажання відпрацювати у сільській місцевості
26 червня 2019 19:12

Вступна кампанія: як проходитимуть творчі конкурси

Цього року МОН частково змінило терміни проведення творчих конкурсів на бюджетні місця
26 червня 2019 18:39

Уряд затвердив кількість бюджетних місць для вступ ...

Кабінет Міністрів затвердив обсяги державного замовлення на підготовку фахівців
26 червня 2019 17:46

91% батьків щомісяця сплачують шкільні внески

91,1% українських батьків сплачують щомісячні внески у школах і дитячих садках
26 червня 2019 17:13

Вивчайте англійську на південному узбережжі Англії

Відправте дитину на шкільні канікули за кордон - такий формат навчання дає гарантований результат
26 червня 2019 16:29

Хто на сайті

Всього на сайті: 4
Гостей: 3
Користувачів: - отсутствуют
Роботи: crawl Bot

20-ка відвідувачів: admin, Alla

Опитування

Оцініть наш сайт

Добре
Задовільно
Жахливо

«    Червень 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Статистика