» » » Про проведення І та ІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад

Про проведення І та ІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад

Автор: admin 7-10-2017, 21:50

 

 

ВОЛОДАРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВІДДІЛ ОСВІТИ

НАКАЗ

02.10.2017 смт Володарка № 414

 

Про проведення І та ІІ етапів

Всеукраїнських учнівських олімпіад

у 2017/2018 навчальному році

 

На виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 02серпня 2017 року №1112 «Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад і турнірів з навчальних предметів у 2017/2018 навчальному році» та відповідно до Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри, конкурси з навчальних предметів, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт, олімпіади зі спеціальних дисциплін та конкурси фахової майстерності, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 22вересня 2011року №1099, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 17листопада 2011року за №1318/20056,згідно з наказом департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації від 13.09.2017 № 291 «Про затвердження Порядку проведення І, ІІ, ІІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у Київській області» ( далі Порядок) та наказу департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації від 20.09.2017 № 305 «Про проведення І та ІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2017/2018 навчальному році»,

з метою пошуку та підтримки обдарованої учнівської молоді, розвитку її творчого потенціалу,

 

НАКАЗУЮ:

 

1. Провести в 2017/2018 навчальному році Всеукраїнські учнівські олімпіади (далі – олімпіади) з української мови та літератури, іноземної мови (англійської), правознавства, історії, економіки, математики, біології, географії, астрономії, фізики, хімії, екології, інформатики, інформаційних технологій, трудового навчання, мови та літератури національних меншин України (російської ), зарубіжної літератури, образотворчого мистецтва на базі КЗ «Володарська ЗОШ І-ІІІ ступенів №»1 Володарської районної ради Київської області.

 

 

2. Керівникам загальноосвітніх навчальних закладів:

 

2.1. забезпечити проведення І етапу олімпіад у жовтні 2017 року відповідно до пункту 2.3 Порядку;

2.2. визначити терміни проведення І етапу олімпіад самостійно та розробити графіки олімпіад ;

2.3. подати звіти про проведення І етапу та заявки на участь у ІІ етапі олімпіад районному методичному кабінету до 01.11.2017 року;

2.4. сформувати кількісний склад команд ІІ етапу олімпіад відповідно до п. 2.5.3 Порядку та забезпечити участь учнів у проведенні ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад.

 

3. Районному методичному кабінету відділу освіти (Гончарук А.М.) :

 

3.1. провести ІІ етап олімпіад згідно з графіком проведення ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2017/2018 навчальному році (додаток 1);

3.2. сформувати кількісний склад команд для участі у ІІІ етапі олімпіад відповідно до п. 2.5.3 Порядку;

3.3. подати звіти про проведення ІІ етапу та заявки на участь у ІІІ етапі організаційному комітету ІІІ етапу олімпіад ( КОК ПНЗ «Мала академія наук учнівської молоді) до 26.12.2017;

3.4. Здійснити організаційне та науково-методичне забезпечення проведення ІІ етапу олімпіад;

3.5. Затвердити персональний склад оргкомітетів і журі, склад предметно-методичних комісій, експертів-консультантів та графік перевірки ІІ етапу олімпіад (додаток 2, 3);

3.7. відповідальність за якісне проведення ІІ етапу олімпіад з навчальних предметів та формування команд для участі в ІІІ етапі олімпіад покласти на методиста районного методичного кабінету Радько Л.А.;

3.8.призначити відповідальних працівників районного методичного кабінету відділу освіти за проведення ІІ етапу олімпіад з навчальних предметів (додаток 4);

3.9. затвердити графік перевірки ІІ етапу олімпіад з навчальних предметів (додаток 4);

3.10. забезпечити підвезення учнівських команд до місця проведення олімпіад та у зворотному напрямі та організацію супроводу учнівських команд керівниками, на яких покласти відповідальність за збереження життя й здоров`я учасників олімпіад.

4. Контроль за виконанням наказу покласти на завідувача районного методичного кабінету Гончарук А.М.

 

 

Начальник відділу освіти В.Л.Рафальська

 


 

Додаток 1

до наказу відділу освіти

02.10.2017 № 414

 

 

ГРАФІК

проведення ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

з навчальних предметів

у 2017/2018 навчальному році

 

 

Дата проведення

Дисципліна

Класи, учні яких беруть участь

у ІІ етапі

Відповідальний

1.

04.11.2017

Біологія

8-11

Василенко С.С.

2.

05.11.2017

Українська мова і література

7-11

Климович Т.К.

3.

11.11.2017

Трудове навчання

8-11

Василенко С.С.

4.

12.11.2017

Екологія

10-11

Василенко С.С.

5.

12.11.2017

Образотворче мистецтво

8-11

Савенок Ю.П.

6.

18.11.2017

Іноземні мови (англійська)

8-11

Радько Л.А.

7.

19.11.2017

Інформатика

8-11

Заїка В.М.

8.

25.11.2017

Історія

8-11

Мила Н.А.

9.

26.11.2017

Хімія

7-11

Василенко С.С.

10.

02.12.2017

Математика

6-11

Ярошенко Т.В.

11.

03.12.2017

Географія

8-11

Мила Н.А.

12.

09.12.2017

Правознавство

9-11

Мила Н.А.

13.

10.12.2017

Фізика

7-11

Ярошенко Т.В.

14.

16.12.2017

Інформаційні технології

8-11

Заїка В.М.

15.

17.12.2017

Мови та літератури національних меншин України (російська)

8-11

Климович Т.К.

16.

23.12.2017

Економіка

9-11

Мила Н.А.

17.

24.12.2017

Астрономія

10-11

Ярошенко Т.В.

18.

24.12.2017

Зарубіжна література

7-11

Климович Т.К.

 


 

Додаток 2

до наказу відділу освіти

02.10.2017 № 414

 

Персональний склад

оргкомітету ІІ етапу олімпіад з навчальних предметів

у 2017/2018 навчальному році

 

 

Рафальська Валентина Леонідівна

- голова оргкомітету, начальник відділу освіти

 

Гончарук Алла Миколаївна

- заступник голови оргкомітету,завідувач районного методичного кабінету відділу освіти

 

Члени оргкомітету:

 

Аврамчук Петро Федорович

директор КЗ «Володарська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1»

Василенко Світлана Станіславівна

методист районного методичного кабінету

Заїка Володимир Михайлович

методист районного методичного кабінету

Климович Тетяна Костянтинівна

методист районного методичного кабінету

Курманчук Олена Геннадіївна

заступник директора з навчально-виховної роботи КЗ «Володарська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1»

Мила Наталія Анатоліївна

методист районного методичного кабінету

Радько Лариса Анатоліївна

методист районного методичного кабінету

Савенок Юрій Панасович

методист районного методичного кабінету

Ярошенко Тетяна Володимирівна

методист районного методичного кабінету

 


 

Додаток 3

до наказу відділу освіти

02.10.2017 № 414

С К Л А Д

журі та експертів-консультантів ІІ етапу олімпіад з навчальних предметів

у 2017/2018 навчальному році

 

Дата проведення

Дисципліна

Класи, учні яких беруть участь

у ІІ етапі

Журі та експерти-консультанти

 

1.

04.11.2017

Біологія

8-11

Голова : Василенко С.С., методист районного методичного кабінету, учитель Матвіїської філії, старший учитель

Члени:

Буханевич Л.М., учитель Володарської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2, старший учитель;

Гордієнко О.С. учитель Володарської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2, старший учитель;

Ковальська В.П.,учитель Завадівського НВК, старший учитель;

Сяська С.І. , учитель Лобачівського НВК, старший учитель;

Шинкарук Г.С. учитель Володарської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, вчитель-методист;

2.

05.11.2017

Українська мова і література

7-11

Голова: Климович Т.К. методист районного методичного кабінету, учитель Рогізнянського НВК, старший учитель

Члени:

Адаменко О.І., учитель Лобачівського НВК, старший учитель;

Короленко С.С, учитель Володарської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2, старший учитель;

Кропивка Н.А., учитель Володарської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, вчитель-методист;

Мірошник І.О. , учитель Володарської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2, вчитель-методист;

Ралік Г.В., учитель Володарської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2, вчитель-методист;

Степаненко Т.П.,учитель Завадівського НВК, старший учитель;

Турніцька О.М. учитель Володарської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, вчитель-методист;

3.

11.11.2017

Трудове навчання

8-11

Голова :Ткаченко І.Є., учитель Володарської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2, старший-учитель

Члени:

Миколаєнко Р.В., директор,учитель Лобачівського НВК, старший учитель;

Мовчан Г.Г., учитель Володарської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, старший учитель;

4.

12.11.2017

Екологія

10-11

Голова: Василенко С.С., методист районного методичного кабінету, учитель Матвіїської філії, старший учитель

Члени:

Гордієнко О.С., учитель Володарської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2, старший учитель,

Шинкарук Г.С., учитель Володарської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2, вчитель-методист

5.

12.11.2017

Образотворче мистецтво

8-11

Голова : Чепіль О.М.. учитель Володарської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, вчитель-методист;

Члени:

Кулінська О.Б, учитель Завадівського НВК , вчитель-методист;

Романюк А.А, учитель Логвинського НВК

6.

18.11.2017

Іноземні мови (англійська)

8-11

Голова : Радько Л.А., методист районного методичного кабінету, учитель Володарської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2, вчитель-методист

Члени:

Вітрук В.В., учитель Городище Пустоварівської ЗОШ , старший учитель;

Защитинська А.О.,учитель Володарської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, вчитель-методист

Фещенко С.В., учитель Володарської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2, старший учитель

7.

19.11.2017

Інформатика

8-11

Голова : Заїка В.М. , учитель Володарської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2, методист районного методичного кабінету, вчитель-методист;

Члени:

Вольвах С.П., учитель Володарської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2,

Ярошенко Т.В., учитель Володарської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, методист районного методичного кабінету

8.

25.11.2017

Історія

8-11

Голова : Загранична Г.П., учитель Косівського НВК, вчитель-методист;

Члени:

Бурлака О.І. , учитель Володарської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2, старший учитель

Бухонський Ю.В.,учитель Володарської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1,вчитель-методист;

Іванець Л.Л., учитель Володарської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2, вчитель-методист

9.

26.11.2017

Хімія

7-11

Голова: Барилович В.І. , учитель Володарської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, вчитель-методист

Члени:

Василенко Г.М., директор, учитель хімії Гайворонського НВК, старший учитель

Гордієнко О.Л.,учитель Пархомівського НВК, вчитель-методист;

Гордієнко О.С.,учитель Володарської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2, старший учитель

Змієвський І. М., учитель Володарської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1,старший учитель;

Сяський В.О., учитель Лобачівського НВК

10.

02.12.2017

Математика

6-11

Голова: Обертас Л.Ю., учитель Володарської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2,вчитель - методист;

Члени:

Безручко Є.І., учитель Володарської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 старший учитель,

Вольвах І. П.,учитель Косівського НВК, вчитель-методист;

Деренюк Т. О., учитель Володарської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1,старший учитель,

Василенко С.І., учитель Рудосільського НВК,

Дуріцька Н.М., учитель Володарської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2, старший учитель

11.

03.12.2017

Географія

8-11

Голова : Глусцова С.М., учитель Володарської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1,вчитель-методист.

Члени:

Калабернюк Н.П., учитель Гайворонського НВК,старший учитель;

Кушнір А Г, учитель Рудосільського НВК,

Олійник В.В., учитель Володарської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2, вчитель-методист

12.

09.12.2017

Правознавство

9-11

Голова : Загранична Г.П., учитель Косівського НВК, вчитель-методист

Члени:

Бурлака О.І., учитель Володарської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2,старший учитель

Іванець Л.Л., учитель Володарської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2,вчитель-методист

13.

10.12.2017

Фізика

7-11

Голова : Кузьменко О.С. , учитель Володарської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, старший учитель;

Члени:

Кучма О.В., учитель Березнянського НВК, старший учитель;

Пасічник Н.М., учитель Завадівського НВК, старший учитель;

Ярошенко Т.В., учитель Володарської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, методист районного методичного кабінету

14.

16.12.2017

Інформаційні технології

8-11

Голова :Заїка В.М., учитель Володарської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2, методист районного методичного кабінету вчитель-методист

Члени:

Вольвах С.П., учитель Володарської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2,

Ярошенко Т.В., учитель Володарської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, методист районного методичного кабінету

15.

17.12.2017

Мови та літератури національних меншин України (російська)

8-11

Голова :Климович Т.К., методист районного методичного кабінету, учитель Рогізнянського НВК, старший учитель

Члени :

Кайзер О.М.,, директор,учитель Володарської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2, старший учитель

Курманчук О.Г., заступник директора з навчально-виховної роботи, учитель Володарської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, старший учитель

16.

23.12.2017

Економіка

9-11

Голова: Глусцова С.М., учитель Володарської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, вчитель-методист;

Члени:

Буханевич Л.М., учитель Володарської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2, старший учитель;

Олійник В.В., учитель Володарської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2, вчитель-методист

17.

24.12.2017

Астрономія

10-11

Голова: Кузьменко О.С., учитель Володарської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1,старший учитель;

Члени:

Ярошенко Т.В., учитель Володарської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, методист районного методичного кабінету

18.

24.12.2017

Зарубіжна література

7-11

Голова : Білобродська О.В., учитель Володарської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1,вчитель-методист

Члени:

Білоцерківська О.В., учитель Володарської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2, старший учитель;

Брезіцька Н.В., учитель Городище Пустоварівської ЗОШ , старший учитель

Дідич В.О.,учитель Завадівського НВК, старший учитель;

Пилипенко С.А., учитель Пархомівського НВК;

Смітюх Н.В., учитель Рудосільського НВК

 


 

Додаток 4

до наказу відділу освіти

02.10.2017 № 414

 

Графік

перевірки ІІ етапу олімпіад з навчальних предметів

у 2017/2018 навчальному році

 

Дата перевірки

 

Дисципліна

Класи, учні яких беруть участь

у ІІ етапі

Відповідальний

06.11.2017, 9.00

КЗ «Володарська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 ім В.П.Мельника

Біологія

8-11

Василенко С.С.

07.11.2017, 9.00

КЗ «Володарська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 ім В.П.Мельника

Українська мова і література

7-11

Климович Т.К.

13.11.2017, 9.00

КЗ «Володарська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 ім В.П.Мельника

Трудове навчання

8-11

Василенко С.С.

14.11.2017, 9.00

КЗ «Володарська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 ім В.П.Мельника

Екологія

10-11

Василенко С.С.

14.11.2017, 9.00

КЗ «Володарська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 ім В.П.Мельника

Образотворче мистецтво

8-11

Савенок Ю.П.

20.11.2017, 9.00

КЗ «Володарська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 ім . В.П.Мельника

Іноземні мови (англійська)

8-11

Радько Л.А.

21.11.2017, 9.00

КЗ «Володарська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 ім В.П.Мельника

Інформатика

8-11

Заїка В.М.

27.11.2017, 9.00

КЗ «Володарська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 ім В.П.Мельника

Історія

8-11

Мила Н.А.

28.11.2017, 9.00

КЗ «Володарська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 ім В.П.Мельника

Хімія

7-11

Василенко С.С.

04.12.2017, 9.00

КЗ «Володарська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 ім В.П.Мельника

Математика

6-11

Ярошенко Т.В.

05.12.2017, 9.00

КЗ «Володарська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 ім В.П.Мельника

Географія

8-11

Мила Н.А.

11.12.2017, 9.00

КЗ «Володарська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 ім В.П.Мельника

Правознавство

9-11

Мила Н.А.

12.112.2017, 9.00

КЗ «Володарська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 ім В.П.Мельника

Фізика

7-11

Ярошенко Т.В.

18.12.2017, 9.00

КЗ «Володарська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 ім В.П.Мельника

Інформаційні технології

8-11

Заїка В.М.

19.12.2017 , 9.00

КЗ «Володарська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 ім В.П.Мельника

Мови та літератури національних меншин України (російська)

8-11

Климович Т.К.

25.12.2017, 9.00

КЗ «Володарська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 ім В.П.Мельника

Економіка

9-11

Мила Н.А.

25.12.2017 , 9.00

КЗ «Володарська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 ім В.П.Мельника

Астрономія

10-11

Ярошенко Т.В.

25.12.2017, 9.00

КЗ «Володарська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 ім В.П.Мельника

Зарубіжна література

7-11

Климович Т.К.

 

шаблоны для dleскачать фильмы

Коментарі до статті:

Шановний відвідувач, Ви зашли на сайт як незареєстрований користувач
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм логіном
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі в даній статті.

Зареєструватись

Новини osvita.ua

ID-картка для школяра: чому це важливо

Для реєстрації на ЗНО та вступу до вишів учням варто потурбуватись про оформлення ID-картки
19 листопада 2018 13:49

Екс-голову студорганізації звинувачують у зловжива ...

Чиновнику Міністерства освіти повідомлено про підозру у привласненні 2 млн грн
19 листопада 2018 13:23

Україна пропонує Норвегії співпрацю в сфері освіті

Україна та Норвегія можуть підписати угоду, що визначить пріоритети співпраці
19 листопада 2018 11:41

Критерії оцінювання завдань відкритого типу на ЗНО

Знання критеріїв оцінювання завдань відкритого типу на ЗНО допоможе якісно їх виконати
19 листопада 2018 11:00

Час, відведений на виконання тестів ЗНО

Скільки часу матимуть учасники зовнішнього незалежного оцінювання на виконання завдань тестів
19 листопада 2018 11:00

Студентський підробіток під час навчання в Польщі

Більшість студентів, які навчаються в Польщі, починаючи з ІІ семестру, поєднують навчання з роботою
19 листопада 2018 10:54

Хто на сайті

Всього на сайті: 1
Гостей: 0
Користувачів: - отсутствуют
Роботи: crawl Bot

20-ка відвідувачів: admin, Alla

Опитування

Оцініть наш сайт

Добре
Задовільно
Жахливо