» » » Про організацію роботи районних осередків «Інтелект»

Про організацію роботи районних осередків «Інтелект»

Автор: admin 8-09-2016, 16:34

 ВОЛОДАРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВІДДІЛ ОСВІТИ

НАКАЗ

30.08.2016 смт Володарка №328

Про організацію роботи

районних осередків «Інтелект»

в 2016/2017 навчальному році

 

Відповідно до наказу відділу освіти від 30.08.2016 року № 327 «Про організацію роботи з обдарованими дітьми в 2016/2017 навчальному році» та з метою удосконалення системи виявлення та відбору інтелектуально обдарованих дітей, розширення сфери освітніх послуг навчання інтелектуально обдарованих дітей, пошуку, підтримки та розвитку творчого потенціалу обдарованої молоді,

 

НАКАЗУЮ:

 

1.Затвердити районні осередки «Інтелект» (далі – Осередки)(додаток 1).

2.Розробити організаційний механізм та нормативно-правову базу діяльності Осередків.

3.Провести психолого-педагогічне діагностування інтелектуально обдарованих дітей.

4.Створити базу даних інтелектуально обдарованих дітей «Інтелект».

5.Призначити керівників Осередків для інтелектуально обдарованих дітей (Додаток 2).

6.Затвердити списки слухачів Осередків.(Додаток 3).

7.Затвердити розклад занять із слухачами Осередків ( Додаток 4).

8.Районному методичному кабінету (Гончарук А.М.) :

7.1. Здійснювати інформаційно-організаційний, науково-методичний та психолого-педагогічний супровід діяльності Осередків для інтелектуально обдарованих дітей «Інтелект».

7.2.Результативність роботи районних осередків «Інтелект» висвітлювати в засобах масової інформації та на сайті відділу освіти.

8. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою. 

 

Начальник відділу освіти В.Л.Рафальська


Додаток 1

Наказ відділу освіти

«..» …….. 2016 № …..

 

Список

районних осередків «Інтелект»

№з/п

Назва осередку

Керівник

Кількість годин

Базовий навчальний заклад

1

«Українська мова та література»

Мірошник Інна Олексіївна

1

Володарська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 ім. В.П.Мельника

2

«Біологія»

Шинкарук Галина Станіславівна

2

Володарська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1

3

«Хімія»

Змієвський Ігор Миколайович

1

Володарська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1

4

«Історія України»

Бухонський Юрій Володимирович

2

Володарська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1

5

"Математика та інформатика"

Заїка Тетяна Миколаївна

2

Володарська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 ім. В.П.Мельника

 



 Додаток 2

Наказ відділу освіти

« ..» …….. 2016 №…

 

Список

керівників районних осередків «Інтелект»

 

№ з/п

ПІБ

посада

кваліфікаційна категорія

педагогічне звання

1.

Бухонський Юрій Володимирович

вчитель історії

спеціаліст вищої категорії,

учитель-методист

2.

Заїка Тетяна Миколаївна

 

вчитель математики

спеціаліст вищої категорії,

старший учитель

3.

Змієвський Ігор Миколайович

 

вчитель хімії

спеціаліст вищої категорії,

старший учитель

4.

Мірошник Інна Олексіївна

 

вчитель української мови та літератури

спеціаліст вищої категорії,

учитель-методист

5.

Шинкарук Галина Станіславівна

 

вчитель біології

спеціаліст вищої категорії,

учитель-методист

 

 

 

 

 


Додаток 3

Наказ відділу освіти

«…» …….. 2016 №…..

 

 

Список

слухачів районних осередків «Інтелект»

 

з/п

ПІБ

клас

Навчальний заклад

секція, предмет

1

Бондаренко Вікторія Петрівна

11

Володарська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1

історія України

2

Ваколюк Каріна Юріївна

11

Володарська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1

історія України

3

Короленко Тетяна Сергіївна

11

Володарська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1

історія України хімія

4

Петренко Ольга Русланівна

11

Володарська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1

історія України хімія

5

Постельга Ірина Ігорівна

11

Володарська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1

історія України

6

Огородник Марина Андріївна

11

Володарська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1

історія України

7

Соломаха Дар’я Олегівна

11

Володарська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1

історія України

8

Федюченко Єлизавета Олександрівна

11

Володарська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1

історія України

9

Шевчук Денис Ігорович

11

Володарська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1

історія України

10

Шевчук Катерина Сергіївна

11

Володарська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1

історія України

11

Березівська Анна Михайлівна

11

Володарська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1

історія України

12

Каменський Євген Сергійович

11

Володарська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1

історія України

13

Тимченко Наталія Миколаївна

11

Володарська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1

історія України біологія

14

Пузій Мирослава Олегівна

11

Володарська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1

історія України

15

Грицюк Надія Аліківна

11

Володарська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1

біологія

16

Балан Владислава Олегівна

11

Володарська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1

біологія

17

Ототюк Ольга Сергіївна

10

Володарська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1

біологія

18

Ототюк Олександр Сергійович

10

Володарська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1

біологія

19

Линчак Валентина Павлівна

10

Володарська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1

біологія

20

Сурич Вікторія Олександрівна

10

Володарська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1

біологія

21

Бернадська Ангеліна Анатоліївна

9

Володарська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1

біологія

22

Братківська Аліна Олександрівна

9

Володарська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1

біологія

23

Ліпніцька Тетяна Сергіївна

11

Володарська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1

біологія

24

Горковенко Іван Петрович

11

Володарська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1

хімія

25

Блажієвський Роман Іванович

11

Володарська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1

хімія

26

Поліщук Антон Олександрович

11

Володарська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1

хімія

27

Клименко Валерія Костянтинівна

11

Володарська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1

хімія

28

Дичко Олександр Юрійович

Володарська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 ім.В.П.Мельника

Українська мова та література

29

Чепіль Діана Олександрівна

Володарська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 ім.В.П.Мельника

Українська мова та література

30

Шиндир Марина Русланівна

Володарська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 ім.В.П.Мельника

Українська мова та література

31

Богуславський Богдан Олегович

Володарська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 ім.В.П.Мельника

Українська мова та література

32

Новіков Олександр Валентинович

Володарська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 ім.В.П.Мельника

Українська мова та література

33

Якимчук Назар Андрійович

Володарська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 ім.В.П.Мельника

Українська мова та література

34

Масовець Ангеліна Олександрівна

11

Володарська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 ім.В.П.Мельника

Українська мова та література

35

Логвинюк Аліна Миколаївна

11

Володарська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 ім.В.П.Мельника

Українська мова та література

36

Савіцький Назар Олександрович

11

Володарська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 ім.В.П.Мельника

Математика

Інформатика

37

Бойко Богдан Олександрович

11

Володарська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 ім.В.П.Мельника

Математика

Інформатика

38

Білоцерківський Богдан Валерійович

10

Володарська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 ім.В.П.Мельника

Математика

Інформатика

39

Ковальчук Катерина Олегівна

10

Володарська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 ім.В.П.Мельника

Математика

Інформатика

40

Данільченко Олена Петрівна

10

Володарська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 ім.В.П.Мельника

Математика

Інформатика

41

Нечипоренко Дмитро Георгійович

10

Володарська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 ім.В.П.Мельника

Математика

Інформатика

42

Клочко Максим Олександрович

10

Володарська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 ім.В.П.Мельника

Математика

Інформатика

43

Ступніцька Анна Андріївна

7

Володарська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 ім.В.П.Мельника

Математика

Інформатика

44

ГорбаньовВёячеслав Андрійович

7

Володарська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 ім.В.П.Мельника

Математика

Інформатика

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 



Додаток 4

Наказ відділу освіти

«….» ……. 2016 №…..

 

Розклад занять

слухачів районних осередків «Інтелект»

№з/п

Назва осередку

Керівник

День та години роботи

 

 

 

 

1

«Українська мова та література»

Мірошник Інна Олексіївна

понеділок 14.30

2

«Біологія»

Шинкарук Галина Станіславівна

середа 15.05

3

«Хімія»

Змієвський Ігор Миколайович

середа 15.00

4

«Математика та інформатика»

Заїка Тетяна Миколаївна

вівторок 14.30

середа 14.30

 

 

 

 


 

шаблоны для dleскачать фильмы

Коментарі до статті:

Шановний відвідувач, Ви зашли на сайт як незареєстрований користувач
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм логіном

Зареєструватись

Новини osvita.ua

Інфоресурс протестував систему е-кабінетів

Систему електронних кабінетів вступників готують до роботи в умовах пікового навантаження
26 червня 2019 19:20

Цього року запрацює механізм першочергового вступу

Це стосується вступників, які виявили бажання відпрацювати у сільській місцевості
26 червня 2019 19:12

Вступна кампанія: як проходитимуть творчі конкурси

Цього року МОН частково змінило терміни проведення творчих конкурсів на бюджетні місця
26 червня 2019 18:39

Уряд затвердив кількість бюджетних місць для вступ ...

Кабінет Міністрів затвердив обсяги державного замовлення на підготовку фахівців
26 червня 2019 17:46

91% батьків щомісяця сплачують шкільні внески

91,1% українських батьків сплачують щомісячні внески у школах і дитячих садках
26 червня 2019 17:13

Вивчайте англійську на південному узбережжі Англії

Відправте дитину на шкільні канікули за кордон - такий формат навчання дає гарантований результат
26 червня 2019 16:29

Хто на сайті

Всього на сайті: 2
Гостей: 0
Користувачів: - отсутствуют
Роботи: robot Bot, crawl Bot

20-ка відвідувачів: admin, Alla

Опитування

Оцініть наш сайт

Добре
Задовільно
Жахливо

«    Червень 2019    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Статистика