» » » Про проведення І та ІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад

Про проведення І та ІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад

Автор: admin 6-10-2016, 15:04

 

ВОЛОДАРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВІДДІЛ ОСВІТИ

НАКАЗ

03.10.2016 смт Володарка № 379

 

Про проведення І та ІІ етапів

Всеукраїнських учнівських олімпіад

у 2016/2017 навчальному році

 

 

На виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 19серпня 2016 року №1006 «Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад і турнірів з навчальних предметів у 2016/2017 навчальному році» та відповідно до Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри, конкурси з навчальних предметів, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт, олімпіади зі спеціальних дисциплін та конкурси фахової майстерності, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 22вересня 2011року №1099, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 17листопада 2011року за №1318/20056 та наказу департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації від 15.09.2016 № 288 «Про проведення І та ІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2016/2017 навчальному році», з метою пошуку та підтримки обдарованої учнівської молоді, розвитку її творчого потенціалу,

 

НАКАЗУЮ:

 

1. Провести в 2016/2017 навчальному році Всеукраїнські учнівські олімпіади (далі – Олімпіади) з української мови та літератури, іноземної мови (англійської), правознавства, історії, економіки, математики, біології, географії, астрономії, фізики, хімії, екології, інформатики, інформаційних технологій, трудового навчання, мови та літератури національних меншин України (російської ),зарубіжної літератури, образотворчого мистецтва на базі Володарської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 ім.В.П.Мельника.

2. Керівникам загальноосвітніх навчальних закладів:

2.1. Забезпечити проведення І ( шкільного) етапу Олімпіад у жовтні 2016 року.

2.2. Визначити терміни проведення І (шкільного) етапу Олімпіад самостійно та розробити графіки змагань відповідно до пункту 2.1 Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри, конкурси з навчальних предметів, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт, олімпіади зі спеціальних дисциплін та конкурси фахової майстерності ( далі – Положення).

2.3. Подати звіти про проведення І (шкільного) етапу та заявки на участь у ІІ (районному) етапі Олімпіад районному методичному кабінету до 28.10.16.

2.4. Сформувати кількісний склад команд ІІ (районного) етапу Олімпіад відповідно до пункту 3.4. Положення та забезпечити участь учнів у проведенні ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад.

3. Районному методичному кабінету відділу освіти (Гончарук А.М.) :

3.1. Провести ІІ (районний) етап Олімпіад у період з 29.10.16 по 25.12.16 згідно з графіком (додаток 1) та завданнями, розробленими Комунальним вищим навчальним закладом Київської обласної ради «Академія неперервної освіти» (далі – КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти»);

3.2. сформувати кількісний склад команд для участі в ІІІ (обласному) етапі Олімпіад згідно з додатком 2;

3.3. подати звіти про проведення ІІ (районного) етапу та заявки на участь у ІІІ (обласному) етапі Олімпіад КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти» (відділ роботи з обдарованими дітьми) до 26.12.2016;

3.4. Здійснити організаційне та науково-методичне забезпечення проведення ІІ (районного) етапу Олімпіад;

3.5. Затвердити склад журі ІІ (районного) етапу Олімпіад з базових дисциплін (додаток 3);

3.6. Затвердити Правила проведення ІІ (районного) етапу Олімпіад з навчальних предметів (додаток 4) ;

3.7. Відповідальність за якісне проведення ІІ етапу Олімпіад з базових дисциплін та формування команд для участі в ІІІ (обласному) етапі Олімпіад покласти на методиста районного методичного кабінету Радько Л.А.;

3.8.Призначити відповідальних працівників районного методичного кабінету відділу освіти за проведення ІІ (районного) етапу Олімпіад з базових дисциплін (додаток 1);

3.9. Затвердити графік перевірки ІІ етапу Олімпіад з базових дисциплін (додаток 5);

3.10. Забезпечити підвезення учнівських команд до місця проведення олімпіад та у зворотному напрямі та організацію супроводу учнівських команд керівниками, на яких покласти відповідальність за збереження життя й здоров`я учасників олімпіад.

4. Контроль за виконанням наказу покласти на завідувача районного методичного кабінету Гончарук А.М.

  

Начальник відділу освіти В.Л.Рафальська


Додаток 1

до наказу відділу освіти

03.10.2016 № 379


ГРАФІК

проведення ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2016/2017 навчальному році

 

Дата проведення

Дисципліна

Класи, учні яких беруть участь

у ІІ етапі

Відповідальний

1.

29.10.2016

Зарубіжна література

7-11

Климович Т.К.

2.

30.10.2016

Образотворче мистецтво

8-11

Савенок Ю.П.

3.

05.11.2016

Біологія

8-11

Василенко С.С.

4.

06.11.2016

Українська мова і література

7-11

Климович Т.К.

5.

12.11.2016

Трудове навчання

8-11

Василенко С.С.

6.

13.11.2016

Екологія

10-11

Василенко С.С.

7.

19.11.2016

Іноземні мови (англійська)

8-11

Радько Л.А.

8.

20.11.2016

Інформатика

8-11

Заїка В.М.

9.

26.11.2016

Історія

8-11

Мила Н.А.

10.

27.11.2016

Хімія

7-11

Василенко С.С.

11.

03.12.2016

Математика

6-11

Ярошенко Т.В.

12.

04.12.2016

Географія

8-11

Мила Н.А.

13.

10.12.2016

Правознавство

9-11

Мила Н.А.

14.

11.12.2016

Фізика

7-11

Ярошенко Т.В.

15.

17.12.2016

Інформаційні технології

8-11

Заїка В.М.

16.

18.12.2016

Мови та літератури національних меншин України (російська)

8-11

Климович Т.К.

17.

24.12.2016

Економіка

9-11

Мила Н.А.

18.

25.12.2016

Астрономія

10-11

Ярошенко Т.В.



 

Додаток 2

до наказу відділу освіти

03.10.2016 № 379

 

ПОРЯДОК ВИЗНАЧЕННЯ

кількісного складу команди від відділу освіти районної державної адміністрації для участі у ІІІ (обласному) етапі

Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2015/2016 н. р.

 

Склад команди формується з дотриманням таких положень:

1. Один учень-переможець ІІ (районного) етапу олімпіади з даного предмета від кожної паралелі класів, що беруть участь у змаганнях.

 

2. Включення до складу команди району додаткового учасника за кожний диплом І ступеня, отриманий членом цієї команди на ІІІ (обласному) етапі, або диплом І, ІІ, ІІІступеня, отриманий на IV етапі відповідної олімпіади минулого року.

 

3. Учасник, який минулого року виборов диплом І, ІІ чи ІІІ ступеня на
ІІІ (обласному) і ІV (Всеукраїнському) етапах, повинен змагатися за право увійти до складу команди на загальних підставах, беручи участь у І(шкільному) та ІІ (районному) етапах Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів.



 

Додаток 3

до наказу відділу освіти

03.10.2016 № 379

С К Л А Д

журі ІІ (районного) етапу Олімпіад у 2016/2017 навчальному році

 

Дата проведення

Дисципліна

Класи, учні яких беруть участь

у ІІ етапі

Журі

 

1.

29.10.2016

Зарубіжна література

7-11

Голова : Білобродська О.В., спеціаліст вищої категорії, учитель-методист;

Члени: Білоцерківська О.В., спеціаліст вищої категорії;

Брезіцька Н.В., спеціаліст вищої категорії, старший учитель

Дідич В.О., спеціаліст вищої категорії, старший учитель

Смітюх Н.В., спеціаліст вищої категорії

Пилипенко С.А., спеціаліст вищої категорії

2.

30.10.2016

Образотворче мистецтво

8-11

Голова : Чепіль О.М.. спеціаліст вищої категорії, учитель-методист;

Члени: Романюк А.А, спеціаліст вищої категорії

Кулінська О.Б, спеціаліст вищої категорії, учитель-методист;

3.

05.11.2016

Біологія

8-11

Голова : Шинкарук Г.С. спеціаліст вищої категорії, учитель-методист;

Члени:

Буханевич Л.М., спеціаліст вищої категорії, старший учитель;

Ковальська В.П.,, спеціаліст вищої категорії, старший учитель;

Гордієнко О.С. , спеціаліст вищої категорії, старший учитель;

Сяська С.І. спеціаліст вищої категорії, старший учитель;

4.

06.11.2016

Українська мова і література

7-11

Голова : Мірошник І.О. спеціаліст вищої категорії, учитель-методист;

Члени:

Климович Т.К., спеціаліст вищої категорії, старший учитель;

Кропивка Н.А. спеціаліст вищої категорії, учитель-методист; Короленко С.С. спеціаліст вищої категорії, старший учитель;

Турніцька О.М. спеціаліст вищої категорії, учитель-методист;

Степаненко Т.П., спеціаліст вищої категорії, старший учитель;

Адаменко О.І., спеціаліст вищої категорії, старший учитель;

5.

12.11.2016

Трудове навчання

8-11

Голова :Ткаченко І.Є., спеціаліст вищої категорії;

Члени: Мовчан Г.Г., спеціаліст вищої категорії, старший учитель;

Миколаєнко Р.В., спеціаліст вищої категорії, старший учитель;

6.

13.11.2016

Екологія

10-11

Голова: Шинкарук Г.С., спеціаліст вищої категорії, вчитель-методист

Члени:

Гордієнко О.С., спеціаліст вищої категорії, старший учитель,

Смілянська Т.А., спеціаліст вищої категорії, учитель-методист

7.

19.11.2016

Іноземні мови (англійська)

8-11

Голова: Радько Л.А., спеціаліст вищої категорії, вчитель-методист

Члени:

Защитинська А.О., спеціаліст вищої категорії, вчитель-методист

Вітрук В.В., спеціаліст вищої категорії, старший учитель;

Фещенко С.В., спеціаліст першої категорії, старший учитель

8.

20.11.2016

Інформатика

8-11

Голова : Заїка В.М. , спеціаліст вищої категорії, учитель-методист;

Члени:

Вольвах С.П., спеціаліст вищої категорії

Радченко П.М., спеціаліст вищої категорії

9.

26.11.2016

Історія

8-11

Голова: Іванець Л.Л., спеціаліст вищої категорії, учитель-методист

Члени:

Бурлака О.І. , спеціаліст вищої категорії, старший учитель,

Бухонський Ю.В., спеціаліст вищої категорії, учитель-методист;

10.

27.11.2016

Хімія

7-11

Голова: Барилович В.І. , спеціаліст вищої категорії, вчитель-методист

Члени:

Змієвський І. М., спеціаліст вищої категорії, старший учитель;

Сяський В.О., спеціаліст вищої категорії;

Гордієнко О.С., спеціаліст вищої категорії, старший учитель

Гордієнко О.Л., спеціаліст вищої категорії, учитель-методист;

11.

03.12.2016

Математика

6-11

 

Голова: Обертас Л.Ю., спеціаліст вищої категорії, учитель -методист;

Члени:

Дуріцька Н.М., спеціаліст вищої категорії, старший учитель,

Безручко Є.І., спеціаліст вищої категорії, старший учитель,

Вольвах І. П., спеціаліст вищої категорії, учитель-методист

Деренюк Тетяна Олександрівна, спеціаліст вищої категорії, старший учитель,

Смітюх Г.П., спеціаліст вищої категорії, старший учитель,

12.

04.12.2016

Географія

8-11

Голова : Глусцова С.М., спеціаліст вищої категорії, учитель-методист.

Члени:

Олійник В.В., спеціаліст вищої категорії, учитель-методист,

Калабернюк Н.П., спеціаліст вищої категорії, старший учитель;

Кушнір Алла Григорівна, спеціаліст вищої категорії

13.

10.12.2016

Правознавство

9-11

Голова: Бухонський Ю.В., спеціаліст вищої категорії, учитель-методист;

Члени : Бурлака О.І., спеціаліст вищої категорії, ;

Припишнюк І.М., спеціаліст вищої категорії, учитель-методист

14.

11.12.2016

Фізика

7-11

Голова : Кузьменко О.С. , спеціаліст вищої категорії, старший учитель;

Члени:

Кучма О.В., спеціаліст вищої категорії, старший учитель;

Пасічник Н.М., спеціаліст вищої категорії, старший учитель

Смітюх В.П., спеціаліст вищої категорії, старший учитель;

15.

17.12.2016

Інформаційні технології

8-11

Голова : Заїка В.М. , спеціаліст вищої категорії, учитель-методист;

Члени:

Вольвах С.П., спеціаліст вищої категорії

Радченко П.М., спеціаліст вищої категорії

16.

18.12.2016

Мови та літератури національних меншин України (

російська)

8-11

Голова: Климович Т.К., спеціаліст вищої категорії, старший учитель;

Члени: Курманчук О.Г., спеціаліст вищої категорії, старший учитель; Кибальнік Т.В., спеціаліст вищої категорії

17.

24.12.2016

Економіка

9-11

Голова: Глусцова С.М., спеціаліст вищої категорії, учитель-методист;

Члени: Буханевич Л.М., спеціаліст вищої категорії, старший учитель;

Олійник В.В., спеціаліст вищої категорії, учитель-методист;

18.

25.12.2016

Астрономія

10-11

Голова: Кузьменко О.С., спеціаліст вищої категорії, старший учитель;

Члени:Ярошенко Т.В.



 

Додаток 4

до наказу відділу освіти

03.10.2016 №379

Правила

проведення ІІ (районного) етапу Олімпіад

Правила розроблені відповідно до Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри, конкурси з навчальних предметів, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт, олімпіади зі спеціальних дисциплін та конкурси фахової майстерності, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 22.09.2011 №1099, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 17.11.2011 за №1318/20056 (із змінами), який набрав чинності 05.12.2011, та визначають порядок проведення ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів у Володарському районі.

До місця проведення олімпіад учні прибувають організовано у супроводі керівника команди.

Прибуття учасників до місця проведення олімпіад з 08.00 до 09.00 години.

Реєстрація учасників з 08.30 до 9.00 години.

Олімпіади розпочинаються о 9.00 години.

Члени оргкомітету до початку Олімпіади:

1) проводять реєстрацію учасників олімпіад;

2) перевіряють відповідність складів команд до переліку осіб, поданих у заявках, наявність і правильність оформлення документів.

Керівник команди надає оргкомітету копії звітів і заявок, оригінали яких були попередньо надіслані до оргкомітету ІІ етапу олімпіад, на право участі учнів у них.

У разі заміни з поважних причин окремих учасників олімпіад керівник команди після прибуття до місця проведення змагань подає до оргкомітету оригінал нової заявки із зазначенням причини заміни учнів.

Забороняється втручання батьків учасників (або осіб, що їх замінюють) та інших осіб у перебіг змагань, участь у перевірці робіт та апеляцій.

Учасникам олімпіад при виконанні завдань:

¾ дозволяється звертатися до членів оргкомітету з запитаннями, які не стосуються змісту завдань;

- на практичних турах олімпіад дозволяється користуватися лише обладнанням, програмним забезпеченням, друкованими матеріалами, що надаються оргкомітетом та журі;

- забороняється користуватися довідниками, словниками, таблицями, картами, обчислювальними засобами, електронним обладнанням, засобами комунікації (Інтернет, мобільні телефони тощо), крім засобів, що офіційно дозволені оргкомітетом та журі й затверджені протоколом;

- при виконанні письмових робіт, які підлягають шифруванню, забороняється використання будь-яких позначок, які сприяли б дешифруванню робіт.

Перед початком олімпіад члени оргкомітету:

- доводять до відома учасників змагань правила поведінки під час виконання завдань;

- роздають їм аркуші для виконання завдань олімпіади зі штампом відділу освіти (районного методичного кабінету);

- надають зразки підпису учнівських робіт.

Під час олімпіади учасники дотримуються таких правил:

- завдання виконуються на аркушах паперу зі штампом відділу освіти (районного методичного кабінету);

- тривалість виконання завдань не може перевищувати визначеного часу

(4-х астрономічних годин);

- учасники олімпіад виконують роботу державною мовою або мовою навчання;

- під час виконання завдань учасникам забороняється спілкуватися між собою, користуватися технічними та мобільними засобами зв’язку;

- за порушення встановлених правил оргкомітет приймає рішення про анулювання роботи учасника олімпіади та припинення участі в олімпіаді;

- учасники олімпіад не можуть звертатися до членів оргкомітету із запитаннями, пов'язаними зі змістом завдання;

- вихід учасника олімпіади з аудиторії дозволяється тільки у випадку виник­нення невідкладної потреби у супроводі члена оргкомітету.

Порядок перевірки робіт учасників олімпіад та подання апеляцій:

- перед перевіркою завдань в день проведення олімпіади роботи шифруються головою або членами оргкомітету, яких призначає голова оргкомітету;

- перевірка робіт учасників здійснюється членами журі згідно затвердженого організаційним комітетом графіком;

- бали, виставлені журі в роботах учасників олімпіади заносяться в протокол попередніх результатів;

- попередні результати оцінювання робіт розміщуються на освітньому порталі відділу освіти та районного методичного кабінету;

- у разі виникнення питань учасники мають право після завершення всіх турів відповідного етапу змагань подавати заяву у письмовій формі апеляційній комісії з приводу правильності та об'єктивності оцінювання виконаних ними завдань і одержати письмову відповідь (за вимогою учня) до підбиття остаточних підсумків відповідних змагань;

- строки подання апеляції визначаються організаційним комітетом, про що повідомляється перед початком змагань (згідно з затвердженим графіком);

- на підставі протоколів і дешифрування робіт приймається спільне рішення оргкомітету та журі про остаточні результати відповідного етапу олімпіади;

- протоколи проведення олімпіади розміщуються на сайті відділу освіти, районного методичного кабінету та оскарженню не підлягають.


 

Додаток 5

до наказу відділу освіти

03.10.2016 №379

Графік

перевірки ІІ (районного) етапу Олімпіад

у 2016/2017 навчальному році

 

Дата проведення

Дисципліна

Класи, учні яких беруть участь

у ІІ етапі

Дата перевірки

 

Відповідальний

1.

29.10.2016

Зарубіжна література

7-11

31.10.2016

10.00

Володарська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 ім.В.П.Мельника

Климович Т.К.

2.

30.10.2016

Образотворче мистецтво

8-11

31.10.2016

10.00

Володарська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 ім.В.П.Мельника

Савенок Ю.П.

3.

05.11.2016

Біологія

8-11

07.11.2016

10.00

Володарська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 ім.В.П.Мельника

Василенко С.С.

4.

06.11.2016

Українська мова і література

7-11

07.11.2016

10.00

Володарська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 ім.В.П.Мельника

Климович Т.К.

5.

12.11.2016

Трудове навчання

8-11

14.11.2016

10.00

Володарська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 ім.В.П.Мельника

Василенко С.С.

6.

13.11.2016

Екологія

10-11

14.11.2016

10.00

Володарська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 ім.В.П.Мельника

Василенко С.С.

7.

19.11.2016

Іноземні мови (англійська)

8-11

21.11.2016

10.00

Володарська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 ім.В.П.Мельника

Радько Л.А.

8.

20.11.2016

Інформатика

8-11

21.11.2016

10.00

Володарська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 ім.В.П.Мельника

Заїка В.М.

9.

26.11.2016

Історія

8-11

28.11.2016

10.00

Володарська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 ім.В.П.Мельника

Мила Н.А.

10.

27.11.2016

Хімія

7-11

28.11.2016

10.00

Володарська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 ім.В.П.Мельника

Василенко С.С.

11.

03.12.2016

Математика

6-11

05.12.2016

10.00

Володарська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 ім.В.П.Мельника

Ярошенко Т.В.

12.

04.12.2016

Географія

8-11

05.12.2016

10.00

Володарська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 ім.В.П.Мельника

Мила Н.А.

13.

10.12.2016

Правознавство

9-11

12.12.2016

10.00

Володарська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 ім.В.П.Мельника

Мила Н.А.

14.

11.12.2016

Фізика

7-11

12.12.2016

10.00

Володарська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 ім.В.П.Мельника

Ярошенко Т.В.

15.

17.12.2016

Інформаційні технології

8-11

19.12.2016

10.00

Володарська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 ім.В.П.Мельника

Заїка В.М.

16.

18.12.2016

Мови та літератури національних меншин України ( російська)

8-11

19.12.2016

10.00

Володарська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 ім.В.П.Мельника

Климович Т.К.

17.

24.12.2016

Економіка

9-11

26.12.2016

10.00

Володарська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 ім.В.П.Мельника

Мила Н.А.

18.

25.12.2016

Астрономія

10-11

26.12.2016

10.00

Володарська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 ім.В.П.Мельника

Ярошенко Т.В.


шаблоны для dleскачать фильмы

Коментарі до статті:

Шановний відвідувач, Ви зашли на сайт як незареєстрований користувач
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм логіном
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі в даній статті.

Зареєструватись

Новини osvita.ua

ID-картка для школяра: чому це важливо

Для реєстрації на ЗНО та вступу до вишів учням варто потурбуватись про оформлення ID-картки
19 листопада 2018 13:49

Екс-голову студорганізації звинувачують у зловжива ...

Чиновнику Міністерства освіти повідомлено про підозру у привласненні 2 млн грн
19 листопада 2018 13:23

Україна пропонує Норвегії співпрацю в сфері освіті

Україна та Норвегія можуть підписати угоду, що визначить пріоритети співпраці
19 листопада 2018 11:41

Критерії оцінювання завдань відкритого типу на ЗНО

Знання критеріїв оцінювання завдань відкритого типу на ЗНО допоможе якісно їх виконати
19 листопада 2018 11:00

Час, відведений на виконання тестів ЗНО

Скільки часу матимуть учасники зовнішнього незалежного оцінювання на виконання завдань тестів
19 листопада 2018 11:00

Студентський підробіток під час навчання в Польщі

Більшість студентів, які навчаються в Польщі, починаючи з ІІ семестру, поєднують навчання з роботою
19 листопада 2018 10:54

Хто на сайті

Всього на сайті: 1
Гостей: 0
Користувачів: - отсутствуют
Роботи: crawl Bot

20-ка відвідувачів: admin, Alla

Опитування

Оцініть наш сайт

Добре
Задовільно
Жахливо