» » » Про підсумки проведення конкурсу «Я – Київщини гордість і надія!»

Про підсумки проведення конкурсу «Я – Київщини гордість і надія!»

Автор: admin 16-05-2013, 10:50

ВОЛОДАРСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВІДДІЛ ОСВІТИ
НАКАЗ
11.04.2013                      № 117
смт.Володарка


Про підсумки проведення конкурсу

учнівської творчості

 «Я – Київщини гордість і надія ! »

 

                   На виконання наказу відділу освіти від 11.04.2013 року № 83 «Про проведення конкурсу учнівської творчості «Я – Київщини гордість і надія !» та з метою виявлення, підтримки і створення умов для розвитку здібностей обдарованої учнівської молоді, вивчення історико-культурних і сучасних надбань рідного краю, формування прагнення до успіху, звершень, потреби бути корисним сім’ї, громаді, державі, в загальноосвітніх закладах району з 11 квітня по 07 травня 2013 року   було проведено І ( районний ) етап конкурсу Виходячи з вищевикладеного,

НАКАЗУЮ :

         1.Затвердити  результати проведення конкурсу «Я – Київщини гордість і надія ! » за рішенням журі конкурсу :

 

№ з/п

Місце

Прізвище, ім’я, по батькові

Вікова категорія

Навчальний заклад

Прізвище, ім’я, по батькові керівника

Номінація «Фотохудожник» 1-4 класи

1.

І

Бобраніцька Ліза

3 клас

Городище-Пустоварівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Гончар Л.І.

Номінація «Фотохудожник» 5-8 класи

2.

І

Короленко Ярослав

8 клас

Володарський районний центр творчості дітей та юнацтва

Хохич І.С.

3.

ІІ

Пташніченко Віталій

6 клас

Тарганський НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів – дитячий садок»

Щур Л.А.

4.

ІІІ

Бабенко Тарас

7 клас

Логвинське НВО «ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ»

Іванько В.В.

Номінація «Фотохудожник» 9-11 класи

5.

І

Грінцевич Ілля

11 клас

Пархомівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ»

Майстренко С.С.

Номінація «Образотворче мистецтво» 1-4 класи

6.

І

Чепіль Діана

 4 клас

Володарська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2

Соколова Л.В.

7.

ІІ

Бабенко Софія

1 клас

Логвинське НВО «ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ»

Гайдай А.В.

8.

ІІІ

Загоруйко Настя

4 клас

Лобачівське НВО «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ»

Радченко С.В.

Номінація «Образотворче мистецтво» 5-8 класи

9.

І

Сурич Вікторія

6 клас

Володарський районний центр творчості дітей та юнацтва

Сурич Т.Л.

10.

ІІ

Бернадська Ангеліна

5 клас

Володарська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1

Чепіль О.М.

11.

ІІІ

Миколаєнко Владислав

7 клас

Лобачівське НВО «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ»

Миколаєнко Р.В.

12.

ІІІ

Бербер Ілона

5 клас

Логвинське НВО «ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ»

Гайдай А.В.

Номінація «Образотворче мистецтво» 9-11 класи

13.

І

Ніколенко Ольга

9 клас

Володарська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1

Чепіль О.М.

14.

ІІ

Безоглюк Марія

10 клас

Володарська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1

Чепіль О.М.

Номінація «Декоративно-вжиткове мистецтво» 1-4 класи

15.

І

Леміщенко Дарина

4 клас

Володарський районний центр творчості дітей та юнацтва

Крушельницька О.В.

16.

ІІ

Михальченко Анна

3 клас

Володарський районний центр творчості дітей та юнацтва

Плешакова Н.Є.

17.

ІІІ

Танцюра Микола

4 клас

Володарський районний центр творчості дітей та юнацтва

Крушельницька О.В.

Номінація «Декоративно-вжиткове мистецтво» 5-8 класи

18.

І

Пузій Мирослава

7 клас

Володарський районний центр творчості дітей та юнацтва

Плешакова Н.Є.

19.

ІІ

Мимка Денис

Буртан Борислав

Оліярник Михайло

7 клас

Гайворонський НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ»

Трохимчук Ю.В.

Номінація «Декоративно-вжиткове мистецтво» 9-11 класи

20.

І

Плешаков Євгеній

9 клас

Володарський районний центр творчості дітей та юнацтва

Плешакова Н.Є.

Номінація «Перукарська майстерність»

21.

І

Михальченко Олена

7 клас

Логвинське НВО «ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ»

Іванько В.В.

Номінація «Літературна творчість» 1-4 класи

22.

II

Підгорецька Вікторія

3 клас

Гайворонський НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ»

Коротун Н.П.

Номінація «Літературна творчість» 5-8 класи

23.

I

Короленко Оксана

8 клас

Городище-Пустоварівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Короленко Л.В.

24.

II

Винокур Юлія

7 клас

Матвіїський НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ»

Винокур В.В.

25.

II

Панчук Юлія

8 клас

Лобачівське НВО «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ»

Зубченко О.В.

26.

III

Смітюх Ліна

6 клас

Капустинський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – дитячий садок»

Смітюх Н.В.

27.

III

Зоренко Марина

5 клас

Косівське НВО «ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ»

Мельник С.А.

Номінація «Літературна творчість» 9-11  класи

28.

I

Євгенюк Наталія

9 клас

Пархомівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ»

Пилипенко О.А.

29.

II

Гетьман Ірина

10 клас

Володарський ліцей

Короленко С.С.

 

         3. Відзначити за активну участь  у конкурсі такі загальноосвітні навчальні заклади : Володарський районний центр творчості дітей та юнацтва, Городище-Пустоварівську ЗОШ  І-ІІІ  ступенів, Пархомівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ», Лобачівське НВО «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ДНЗ», Тарганський НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів – дитячий садок», Косівське НВО «ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ», Капустинський НВК «ЗОШ І-ІІI ступенів – дитячий садок», Логвинське НВО «ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ», Матвіїський НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ», Гайворонський НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ».

4. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

 

 

Начальник відділу освіти                              Н.К.Мазуренко

                                                       

               

 

 

шаблоны для dleскачать фильмы

Коментарі до статті:

Шановний відвідувач, Ви зашли на сайт як незареєстрований користувач
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм логіном

Зареєструватись

Новини osvita.ua

Подкаст №6: Тарас Шевченко

Аудіоподкаст з підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання з української літератури за творами Тараса Шевченка
23 лютого 2020 11:37

Підсумки тижня в освіті: головні події

Пропонуємо перелік найбільш значних подій тижня, що відбулись в українській освіті
21 лютого 2020 18:20

На ЗНО вже зареєстровано 85 тисяч учасників

Реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні триватиме до 24 березня
21 лютого 2020 17:33

Стипендії на навчання в найкращому університеті Ес ...

Тартуський університет - лідер науки та освіти Естонії і найстаріший науковий центр Прибалтики
21 лютого 2020 16:56

У Профспілці кажуть про можливе закриття коледжів

У профспілці зазначають, що місцеві бюджети не зможуть утримувати коледжі без фінансування
21 лютого 2020 16:25

У мережі продають фейкові відповіді на тести ЗНО

За інформацією УЦОЯО, соцмережі рясніють «привабливими» пропозиціями відповідей на тести
21 лютого 2020 13:55

Хто на сайті

Всього на сайті: 1
Гостей: 0
Користувачів: - отсутствуют
Роботи: crawl Bot

20-ка відвідувачів: admin, Alla

Опитування

Оцініть наш сайт

Добре
Задовільно
Жахливо

Популярне

    «    Лютий 2020    »
    ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
    3456789
    10111213141516
    17181920212223
    242526272829 

    Статистика